Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Amerikai Pitéhez hasonló,...

Amerikai Pitéhez hasonló, szinte ugyan olyan filmet, filmeket keresek. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy volt már ilyen kérdés, de a válaszok nem voltak az igaziak, mindre rákerestem, és vagy láttam már őket, vagy az előzeteseikből arra jutottam, hogy ez mégsem az amit én keresek. Remélem, most olyan válaszok jönnek, amik segítenek nekem.
2011. márc. 14. 16:44
 1/9 A kérdező kommentje:
Ilyen Házinyuszi és Hé haver, hol a kocsim jellegű filmek is jöhetnek. De leginkább ilyen több csapatra oszlott kamasz kölykök könnyfakasztó életét bemutató, sok szexjelenettel megtűzdelt filmet keresek.
2011. márc. 14. 16:49
 2/9 anonim ***** válasza:

Forró rágógumi

Elég régi, de sokat röhögtem rajta. Ennek is van vagy 5-6 része.

2011. márc. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Sajtisztikus válasza:
Német pite, az is nagyon jó.
2011. márc. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Party gimi

Hangyák a gatyában (több részes)

Cool túra

Felvéve

Síakadémia

2011. márc. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Szextúra.
2011. márc. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A Forró rágógumiból csak kettőt láttam, de nem tetszettek. A szex, és cool túrát már láttam. A hangyák a gatyában összes részét, és a Német pitét is imádom nagyon. A másik háromra most rákeresek. Mindenkit fölpontoztam.
2011. márc. 15. 15:15
 7/9 A kérdező kommentje:
A síakadémiát nem fogom megnézni, mert első keresésre nem találtam róla semmit, és régi is, az pedig engem mostanában zavar, ha nem olyan igaziak, és szépek a színek. A Party Gimit, és a Felvéve-t már töltöm is.
2011. márc. 15. 15:18
 8/9 anonim ***** válasza:

Superbad

Collage-tábor a köbön

Miss Március

Lehetek az eseted?

2011. márc. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja és ha a hé haver tetszett, akkor A nagyi szeme fényét is nézd meg.
2011. márc. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!