Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik filmből való ez az...

Melyik filmből való ez az idézet/jelenet: "Maradj bennem! "? (ld lentebb)

Figyelt kérdés

Lehet, hogy csak az én képzeletemben él, de Anette O\'Toole

[link] arca rémlik föl lelki szemeim előtt, és egy szexjelenet, amelyben ő halkan suttogja, pontosabban ezt ismételgeti: "Maradj bennem!"

Nem tudom, melyik filmből, vagy honnan emlékszem erre a jelenetre, és abban sem vagyok biztos, hogy erről a színésznőről van szó...

Valaki tudna felvilágosítást adni?


2009. febr. 22. 01:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a nő Lauren Linney. A film pedig David Gale élete. A nő rákos volt, és miután elmondta a pasinak azután történt meg a dolog... :)


[link]

2009. febr. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nos hát igen, rákerestem a képére: [link]

és tényleg, arcra hasonlít az általam képzelt szereplőre, de sajnos a film maga nem rémlik... h én azt láttam volna? :O

Vagy talán mégis, ebben a filmben van az, amikor ilyen borítékot kell elvinnie egy házhoz, ahol ilyen nagy vaskapu van? :O

2009. febr. 22. 13:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Huhh... Már én sem emlékszem pontosan minden részletre, de van benne egy nő (Kate Winslet) aki sokat fut, kezébe volt vmi... :D Szóval a lényeg, hogy a pasit ki akarják végezni egy olyan gyilkosság miatt, amit el sem követett... Jah, meg a nőci sok házhoz mászkál, bizonyítékokat vagy miket keres... Itt egy trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=gt7Jmjwjk3I


Szerintem mindenesetre, ez az a film, de mégsem, akkor bocsi... :/ :)

2009. febr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem a trailert, és egyre biztosabb vagyok benne, h én ezt a filmet nem láttam... a jelenet mégis ismerős... És ha nem csak nekem, akkor mégse én vagyok a hülye... :$ De akkor melyik film, vagy honnan emlékszem rá? :O
2009. febr. 22. 19:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Hm, egy másik filmbe, az Álmodozókban is elhangzik ugyanez a mondat.
2010. jan. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Álmodozók... Az sem rémlik, de mindjárt rákeresek, hátha mégis láttam. :)
2010. jan. 25. 08:54
 7/7 A kérdező kommentje:
Hm, igen, most, ahogy pár hete újra láttam az Igazából szerelem c. filmet, (abban is Laura Linney szerepel) egyre biztosabb vagyok benne, h az először említett filmben láttam. És talán maga a film azért nem rémlik, mert nem láttam az egészet, szóval csak jeleneteket láttam belőle.
2010. jan. 25. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!