Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az Amerikai...

Mi a véleményetek az Amerikai szépség c. filmről?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszett. Kíváncsi vagyok, hogy ti, hogy vagytok vele. :)
2011. márc. 19. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Zseniális színészek, zseniális forgatókönyv, nagyszerű rendezés. Mi kell még ehhez? Például egy zseniális operatőr. Az is megvan. És akkor még a zenéjéről nem is beszéltem.

http://www.youtube.com/watch?v=ieCHT3FrB1Q


Érdekesség, hogy ezzel a filmmel nagyjából egyidőben készült a Harcosok klubja is, ami szintén egy nagyon erős társadalomkritika, csak épp egész más (szerintem nem kevésbé zseniális) stílusban elbeszélve.

2011. márc. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Yocoo válasza:


Én is nagyon szeretem a filmet.

Többször megnéztem már.

Kevin Spaceyt amúgy is csípem. (pölö K-pax)

Megfogott a történet. Tényleg piszok jó a forgatókönyv.

2011. márc. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én imádom! nagyon sokszor láttam már, de még tutira meg fogom nézni párszor. igazán jó a történet, és érdekes témákat boncolgat.
2011. márc. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem, zseniális film. Egyszerűen tökéletes :)
2011. márc. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszett, illetve ez így konkrétan nem igaz :-) kétszer próbáltam megnézni, de 20 percnél tovább nem jutottam. Mi az, ami a legjobban megragadott titeket benne? (azt olvastam, hogy miről szól)
2011. márc. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem maga a történet tetszett, hogy egy "tökéletes" amerikai családba bepillanthatunk. érdekes fordulat, hogy a film elején a nő hordja a nadrágot, majd a férj. a tipikus kis szűz ku*rva vonal is érdekes. jók benne a zenék, a színészek, maga a képi világ is tetszett. nagyon szeretem azt a filmet.
2011. márc. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Thurston ***** válasza:
58%
Még úgy is sikerült undorítóan amerikaira sikerednie, hogy konkrétan az undorító amerikaiakat akarta kifigurázni. Túl van értékelve. De egyszer végülis meg lehet nézni. (Csak sajnos már akkor sem volt újdonság az egész téma.)
2011. márc. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!