Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha valaki esetleg látta...

Ha valaki esetleg látta régebben ezt a sorozatot, megtudná mondani a címét?

Figyelt kérdés
Kisgyerek voltam még, mikor ment. Ha jól rémlik, akkor az m1-en adták. A sztorira pontosan nem emlékszem, az elejét nem is láttam azt hiszem. De egy családról szolt, apuka és 2 gyerek, az édesanyjuk meghalt már, valami módon átkerültek egy másik dimenzióba, világba. Mintha a középkorba jutottak volna. Emlékszem egy olyan jelenetre, amikor egy faluba érkeznek és az emberek egy föld alatti bunkerbe menekülnek egy tank elől, ami mindent lesöpört az útról. Meg aztán volt egy olyan epizódja is, hogy valami kis királyfi került trónra vagy valami ilyen és nem igen csipte a testvérpárt, de aztán a csaj adott neki csokit és mivel nagyon ízlett neki, nem ölette meg őket. Ja és lehet h ez a lényeg,amit a végére hagytam :D A sorozatban volt egy királyi pár, akiknek a szolgáik robotok voltak. és azt hiszem, h el akarták tüntetni a k.párt az útból, megakarták őket ölni, de ők robotokat állitottak a helyükre és igy megmenekültek :) mikor kiderült a turpisság, akkor börtönbe kerültek. A sorozat végén a család hazakerült a saját világába. Olyan jó lenne, ha valaki tudná, miről beszélek. Nagyon jo lenne ujra végignézni ezt a sorozatot :))))
2011. márc. 19. 19:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!