Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy van ez a Narutoban?...

Hogy van ez a Narutoban? (részletesen lent)

Figyelt kérdés

Na szóval 2 kérdésem lenne a narutoval kapcsolatban.

1. Volt ahol olvastam hogy a Narutonak van filmes változata, de erre hiába kerestem, nem találtam sehol, mondjuk youtubeon fent van, de csak részekben, meg vágva. Most akkor van mozifilm vagy nincs, és ha van akkor hány részes?

2. Rengeteg ilyen "kavarós" képet láttam, Naruto ezzel meg azzal flörtöl. Most akkor ezek melyik részben vannak? Vagy ezeket szimplán valaki kitalálta és csinált ilyen képeket? linkelek párat:

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]


Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. márc. 20. 21:48
 1/6 valakiakitnemismersz ***** válasza:
ezeket a képeket fanok csinálték te észlény.
2011. márc. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tom White válasza:
Utcsó három fancfic, de az első nemhiszem.
2011. márc. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mi az hogy fancfic?
2011. márc. 21. 17:57
 4/6 A kérdező kommentje:

Ja és első, ha annyira tudod akkor kérlek az elsőre is válaszolj... utána észlényezzél.

köszi

2011. márc. 21. 17:58
 5/6 anonim ***** válasza:

én olyanról nem tudok amiben emberek szerepelnének mint pl a Dragon ball:evolúcióban,de van több anime film is,Narutoból meg a Shippuuden-ből is,szerintem is az első kép igazi lehet(de ilyen még nem történt az animében)de a többi kép az 100%-ig biztos hogy kitalált

A fanfiction vagy fan fiction szó a magyar nyelvben is meghonosodott angol kifejezés. Szó szerint „rajongói irodalom”-nak lehetne fordítani

bővebben itt: [link]

2011. márc. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rajongók által készített kép(ANIMÉBE NEM SZEREPEL NEM IS FOG) !! Mozi filmje van a narutonak!
2011. márc. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!