Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok nekem animéket?...

Ajánlanátok nekem animéket? Romantikus, szerelmi történetek kellenének.

Figyelt kérdés
Lehet benne valami több is. Tehát nem csak csók, meg ilyesmik, hanem mondjuk szex is... ilyet tudnátok ajánlani?
2011. márc. 21. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Elsősorban szerintem ilyenek fognak neked tetszeni :Itazura na Kiss, Bokura ga Ita, Peach Girl, Nana, Lovely Complex.

Viszont ha szeretnél egy kis csavart bele amibe van természetfeletti, hárem, illetve valami rendkívüli akkor még ezeket is ajálanám: Ayashi no Ceres, Boku wa imouto ni koi wo suru, Ichigo 100%, Shuffle, Kamisama Kazoku, Karin, Onegai Teacher, Ranma 1/2, Pretear,Toradora, Rec, Wedding Peach, Zero no Tsukaima, Kamikaze Kaitou Jeanne, Clannad, Akane- Iro ni Somaru, Angel Beats, Loveless.

Próbáltam mindenféle témába mondani neked, remélem lesz ami elnyeri a tetszésed. Mindegyikbe van romantika. www.animeaddicts.hu-n utánnuk nézhetsz.

Lehet, hogy majd még írok ha a cuccaim közelébe leszek, mert így most fejből csak ennyi ugrott be.

2011. márc. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Szex milyen formában legyen benne ? Tehát konkrétan mutassák (hentai), vagy elég a burkolt szex amibe kicsit összegabalyodnak aztán hirtelen másnap van és tudjuk, hogy megtörtént...?:D

2011. márc. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ouran high school host club

Special A

Kimi ni todoke

Zero no tsukaima

Vampire knight

Kaze no stigma

2011. márc. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
első: köszi, biztos találok közöttük. hát igazából mindegy, hogy hogy van benne...
2011. márc. 23. 17:42
 5/6 A kérdező kommentje:
második: köszi:)
2011. márc. 23. 17:45
 6/6 A kérdező kommentje:
ha lehet, tegyetek be linket is, és lehetőleg magyar szinkronos legyen! köszi
2011. márc. 23. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!