Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mitől annyira csúcs a Lost?...

Mitől annyira csúcs a Lost? Mi a rejtély? Várok véleményeket Lost imádóktól!

Figyelt kérdés

Az 1. évadot végignéztem a 2. évadot elkezdtem, dög unalom volt, alig történt benne valami.

Elég fura hogy minden (szerintem sokkal jobb) sorozatot a Lost-hoz hasonlítanak, és a legtöbb megbukik :(


2011. márc. 24. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Én mondjuk totál elfogult vagyok szal:D:D

Szal nekem bejött, én nem azok közé tartozom, akik anyáztak a tv/monitor előtt, mert Locke mekkora idióta, meg a hülye válaszai amiből semmi nem derül ki.

Pedig derült, csak életfelfogás,vallás kérdése is.

Épp ezért szerintem több volt, mint egy sorozat, hiszen mindenkinek mást adott.

2011. márc. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első két évad tényleg ratyi. De a 3-tól beindul és egyre ütősebb lesz. Persze csak akkor fogod élvezni, ha szereted ezt a Scifi/ Adventure műfajt, nekem az egyik kedvenc sorozatom volt. Csak kár hogy a végén egy csomó kérdés megválaszolatlan maradt
2011. márc. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

3.-4. évad már egész jó volt, de szerintem az utolsó 2 évad volt igazán élvezhető 8leszámítva az utolsó részt)

Nem vagyok rajongó, csak elkezdtem nézni és akkor én már be is szoktam fejezni.

2011. márc. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ok-ok. Köszi a válaszokat.

De mi volt a lényeg? Kiderült hogy kerültek oda a szigetre és miért?

2011. márc. 24. 18:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Spoiler



Ez volt a sorsuk, egyébként meg azért, mert a szigetnek kellett egy új őrző.

2011. márc. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!