Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 2kérdésem is lenne . Az egyik...

2kérdésem is lenne . Az egyik hogy vannak ezek az ún. csajos filmek . (további infok ha belépsz) Megszerzésük és néhány címet pls!?

Figyelt kérdés
pl: Sztár születik, Ottalvós buli ezeket honnan lehet megszerezni? Kérlek segítsetek...=) És ahány ilyen film csak eszetekbe jut irjátok le... Meg ha lehet ,hogy honnan lehet megszerezni őket! De megvenni nem szeretném... Nagyon fontos lenne! Köszönöm =)
2009. febr. 24. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Torrent oldalakról letöltöd!

Ilyen csajos film még pl a Dr Szöszi meg a Házinyuszi.

2009. febr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk azokat már láttam... De az a baj hogy vmi normális torrent oldalra nincs meghívóm amivel regisztrálhatnék =(
2009. febr. 24. 15:56
 3/5 anonim válasza:

Bajos csajok

Hajrá csajok 3

Nekem ezek nagyon teccenek, és szerintem egy közeli videókölcsönzőből (ahol persze DVD-k is vannak)kölcsönözd ki!

2009. febr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
St' Trinians, Szerelem és egyéb katasztrófák, Csajok a csúcson, Trainspotting
2009. febr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a trainspotting az csajos film??űűű hát csalódni fog aki azt hiszi, hogy ez igy van.


Míg a jackpot el nem választ.azt lehet nézni csajjal.

2009. jún. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!