Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ma néztem meg A föld inváziója...

Ma néztem meg A föld inváziója - Csata: Los Angeles című filmet és nagyon tetszett! Nektek mi a véleményetek a filmről?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Tetszett benne, hogy a katonák szemszögéből mutatták be az eseményeket. Viszont olyan volt, mintha végig egy háborús filmet néznék, nekem kicsit sok volt emiatt, mert a háborús filmeket nagyon nem szeretem, de stílusában el kell ismernem, hogy egész jó film.
2011. márc. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jó volt, de nem hozott többet,mint amit vártam.
2011. márc. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem tetszett.2 óra lövöldözés,gagyi történet:((Idióta kamerarángatások,zoomolás ide-oda.Az "idegenek"gagyi fegyverekkel,a mi katonáinknál egy egész fegyverarzenál az oldalzsebbe,a végén még a pisztoly is előkerült,na azon röhögtem egy nagyot.Az egész szerintem nem szólt másról,csak arról,hogy milyen f""sza gyerekek a mi amerikai katonáink!!Szóval ízlések,és ...:((
2011. márc. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kamerarángatás engem is az őrületbe kergetett, illetve egy-két bárgyú dialógus. És igaz, jó kis propaganda ez az amerikai katonáknak, de ezekkel együtt is tartom, amit először beírtam. De többször nem fogom megnézni, az biztos.
2011. márc. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!