Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Holtak hajnala egy nagyon jó...

Holtak hajnala egy nagyon jó zombis film, mi a többi része, holtak földje? Holtak napja? Vagy hogy van sorrendben?

Figyelt kérdés
2009. febr. 26. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egy jó film. Nagyon is. De a holtak földje tök béna, és köze se sok hozzá,, max. annyi, hogy zombik vannak benne.
2009. febr. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Avalanche ***** válasza:
A Holtak éjszakája volt az első része, eztuán jött a Holtak hajnala és utána a Holtak napja. A Holtak földjévelô nem igazán vagyok tisztában, de az előbbi három az biztos. Én mondjuk csak a Holtak napját láttam, mert azt nagyon dicsérték, mint Romero-filmet, de véleményem szerint nem volt túl jó (felújított verzióját néztem).
2009. ápr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A sorrend a következő:


1968 - Night of the Living Dead

1978 - Dawn of the Dead

1985 - Day of the Dead

1990 - Night of the Living Dead (remake)

2004 - Dawn of the Dead (remake)

2005 - Day of the Dead: Contagium

2005 - Land of the Dead

2007 - Diary of the Dead

2008 - Day of the Dead (remake)


A Contagiumnak túl sok köze nincs az eredetihez, de folytatásnak szánták. A remake szó alatt érts: újraforgatást. Kilógnak a sorból, de említhetők még a Return of the Living Dead filmek, az elsőben a Night of the Living Dead-re utalnak. Sokan abban a hitben is élnek, hogy folytatások, de külön álló filmek valójában.

2009. okt. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!