Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki szereti, és nézi/nézte a...

Aki szereti, és nézi/nézte a Hősök című filmsorozatot, kérem, segítsen! Összejön Claire és Peter?

Figyelt kérdés

Nem tudom, miért, de mindig is az az emlék élt bennem, hogy Claire Bennet (Hayden Panattiere) és Peter Petrelli (Milo Ventimiglia) összejönnek.

De már nem emlékeztem semmire a filmből, ezért elkezdtem újra nézni. Az első évadban kiderült, h Peternek Claire az unokahúga. Vagyis nem jöhetnek össze.

De nem lesz mondjuk olyan, hogy kiderül, hogy Claire és Peter rokonok? Miért rémlik, hogy összejönnek?


2011. ápr. 2. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
nem tudom , én most 3. évad elejét nézem kb de nagyon lassan haladok vele sajnos . itt még nincs benne olyan hogy összejöttek volna, még csak rokonok , az derült ki belőle eddig.
2011. ápr. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Fú, elrontottam, "nem derül-e ki, hogy mégse rokonok?" Így akartam.


Köszi a választ!:)

2011. ápr. 2. 11:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem jönnek össze.
2011. ápr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Rokonok.Clare,Peter bátyjának a lánya.Miért jönnének össze?

Azt hiszem majd Nikivel fognak összejöni.

Csak az első évadot láttam,mert nem mondták mikor adják le a 2-at,és lemaradtam róla.De pár rászt láttam később valamikor,abban volt Nikivel.

2011. ápr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy rokonok. Úgy látom, nem olvastad el, amit a kifejtéshez írtam.

Egyébként nem jön össze Nicky-vel. Az csak az "5 évvel később"-ben van, amikor felrobbant Peter. De mivel ez nem történt meg, nem jönnek össze. Legalábbis a 3. évad első pár részéig biztosan nem.

2011. ápr. 3. 14:39
 6/6 Big@ válasza:
Nem jönnek össze, Claire a 4. évadban csókolózik a szobatársnőjével, aztán Sylar meglátogatja, mert ráakar jönni, hogyan tudna megjavulni. Ezelőtt megszerzett egy képességet mellyel belelát egy érintéssel az ember lelkébe, s ezért meg is csókolja Claire-t. Aztán fogalmam sincs, hogy mi lesz velük, mert az 5. évadot sajnos NEM CSINÁLTÁK MEG!!!!!!!!!! Csak egy picit zavar....^-^
2011. szept. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!