Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Naruto mesének még él az írja?

A Naruto mesének még él az írja?

Figyelt kérdés
én már kerestem de mégcsak olyanokat találtam hogy meg halt már rég meg hogy lehet hogy él meg hogy még mindig írja meg ilyesmiket úgy hogy valaki nem tudná meg mondani kicsit pontosabban
2011. ápr. 2. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
még él. ma jött ki az új manga... www.naruto-kun.hu. itt minden Narutoval kapcsolatos dologról gyorsan szerezhetsz intóf. ha ide nem írták ki, hogy meghalt, tuti él
2011. ápr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Thurston ***** válasza:

Wikipedia szerint él és virul.

[link]

Nem gondoltam egyébként, hogy ennyire fiatal. (Már ahhoz képest, hogy mióta létezik ez a széria.)

2011. ápr. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi csak érdekelt mert ha nem él de más folytatja akkor mewg már tuti más milyen lesz és akkor az nem lesz annyira jó :(
2011. ápr. 4. 20:49
 4/7 anonim válasza:
az haggyán hogy él de abban a gagyi TEKKEN6-ban ö tervezte meg lars alexanders karakterét is :P
2011. ápr. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Él és virul! Nehogy má' meg akard ölni drága Kishi-t!!!^^
2011. júl. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, de b@ssza búrám, hogy azt írtad "mese" szóval egy kicsit beléd kötök jóindulatúan :D A Naruto/Naruto Shippuuden nem mese hanem anime/manga :)
2011. aug. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem kell aggodni hogy meg ölöm de mintha kicsit kövér lenne :I
2011. okt. 16. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!