Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki nem emlékszik eme...

Valaki nem emlékszik eme mesének címére, amit lentebb leírok?

Figyelt kérdés
Egy focis meséről van szó, ha jól emlékszem régen még a Minimaxon adták.Egy kis szemüveges apó mondta el a foci titkait, és voltak olyan részek(elég gyakori részek) ahol elutazott más országokba, és ott mutatta be az ottani foci keletkezését, az ottani szokások szerinti cseleket és egyéb focis játékokat.Amikor kezdődött általában egy irodában kezdődött, és ott elmondta az apó, hogy miről fog abban a részben mesélni.Ezenkívül még ha jól emlékszem 1-2 állatka is szerepelt benne, mint asszisztens.Lehet kicsit bután hangzik, de nekem ez a mese visszahozza régi emlékeimet, és szeretném legalább képeken látni ezt a mesét.Aki tudna ebben segíteni, annak borzasztóan hálás lennék!
2011. ápr. 6. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
nem a focitörténelem? azt én is szerettem pedig nem naon érdekel a foci.
2011. ápr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Húúú hálás köszönetem, azaz!:DD Ment a zöld kéz!Mégegyszer köszi!:-)
2011. ápr. 7. 06:45
 3/9 anonim ***** válasza:
szivesen, de ha most letölteni akarod valahonnan, akk elkel keserítszelek: sehol nem fogod megtalálni mert már próbáltam sokszor. De azért sok sikert ha mégis megpróbalod.
2011. ápr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi, hát keresem de tényleg alig találom.Ha esetleg találnák egyet, linkelhetem ide:D
2011. ápr. 7. 16:00
 5/9 anonim ***** válasza:
aha, az jó lenne de nem sok esélye van sajna:(
2011. ápr. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát most a Mesék a Neten(mesekaneten.blogspot.com) talán az utolsó esély, hogy ha nekik megvan az a mese:-( Megkértem őket, reméljük szerencsénk felragyog hamarosan eme témában!:D
2011. ápr. 7. 17:40
 7/9 anonim ***** válasza:
a mesék a netent én is ismerem az az egyik kedvenc oldalam, és hát reménykedjünk, am ha ok se találják meg akk már elég kevés esély van. pedig egyik nagy kedvencem volt a minimaxon kár hogy már nem adnak ott olyan jó meséket :(
2011. ápr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, sajnos már inkább nem is mesecsatorna, hanem valami más, de a mesecsatorna címert nem is viselhetné.
2011. ápr. 8. 06:47
 9/9 anonim ***** válasza:
hát, mesecstornának attól még nevezhetjük csak már a leg-leg kisebb gyerekeknek valo mint a baby tv ez is olyan kb 1-4 éves közti gyerekeket köti le TALÁN. Egyik nagy kedvencem pl a ned varázs gőtéje, ne az sincs fent sehol pedig azt is jólenne megtalálni... na mindegy talán majd egyszer. de ez már elégé off...
2011. ápr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!