Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Harry Potter 7 első részében...

Harry Potter 7 első részében benne van a Gringotts rablás a sárkánnyal, meg az, amikor a roxfortba visszamennek?

Figyelt kérdés
Amikor megjelent a film megnéztem mozis változatban, és totál úgy emlékeztem h ezek a részek még benne vannak. De ma megnéztem megint jobb verzióban és ott volt vége ahol Voldemort elveszi Dumbledore pálcáját. Most akkor mi van? Én álmodtam h tovább is láttam? :O
2011. ápr. 7. 01:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nincsen benne, bár a könyvben a sárkányos rész azelőtt van, hogy Voldemort feltörné Dumbledore sírját, de a film 1. részében nem volt benne a sárkányos rész, úgyhogy szerintem a 2.ban lesz:)
2011. ápr. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen,te álmodtad XD :D

A következő rész azzal folytatódik ,hogy Hermione felveszi Bella alakját és mennek a bankba,és ezután az ostrom,azért ,hogy a csatára jusson elég idő. Így a filmnek a 70%-a abból fog állni,így rendesen ki tudják dolgozni. :)

2011. ápr. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát ez jó...tisztán emlékszem a jelenetekre. még arra is h arra gondoltam " hű én ezt máshogy képzeltem el" már amikor olvastam... durva :D
2011. ápr. 8. 16:28
 4/5 anonim ***** válasza:
CSak működik a fantáziád. :D Lehet hogy álmodtad,de úgy emlékszel rá vissza mintha megtörtént volna. Velem volt már ilyen. :D
2011. ápr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát jó legyen :P de már arra is gondoltam h esetleg láttam a második rész előzetesét, és valahogy összeraktam . Majd az lesz a vicces ha kiderül h megálmodtam a filmet xD
2011. ápr. 11. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!