Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Grace klinikában Addison...

A Grace klinikában Addison (Montgomery) miért tűnik el a negyedik évadra olyan hirtelen? Előkerül még?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Elköltözik, talán Kaliforniába.

Alkalmanként feltűnik. Például most a 7. évadban is van egy kis epizódszerepe.

2011. ápr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
óóóh neee!! :((( Arról nem is volt szó, hogy odaköltözik, csak egy kicsit elutazott.. Az egészből ő volt a kedvencem :(
2011. ápr. 11. 21:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Erre a momentumra épülve kapott egy új sorozatot. Talán a magyar címe Doktor Montgomery. Keress rá.
2011. ápr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A sorozatának címe: Doktor Addison (Private Practice)
2011. ápr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm! :))

(bár azt hiszem vegyesen a legjobb... :D)

2011. ápr. 12. 19:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyébként nem volt az olyan hirtelen! a válásakor elmegy LA-be, a néger csaj vmi régi barátnője, ő marasztalja, de nemet mond, visszamegy Seattle-be, de aztán meggondolja magát, és elbúcsúzik! így kezdődik a private practice :) azóta szinte minden évadban előkerül néhány részre, amikor valamilyen különleges nőgyógyászati műtét van, és egyébként a private practice-ben is benne volt mark, amikor a terhes lányával mentek LA-be! vannak ilyen kis crossoverek :)
2011. ápr. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hééé én nem is láttam azt a részt, mikor elbúcsúzik, pedig sorban nézem :OOO
2011. ápr. 13. 17:47
 8/9 anonim ***** válasza:
akkor lehet, hogy a PP első részében van ez, mert én emlékszek, hogy a chief még beszél vele stb! egyébként nekem is addy a kedvencem, ezért is kezdtem el nézni a sorozatát, de (számomra) sajnos elég lapos lett, és valahol a 2. évad elejénél abbahagytam..
2011. ápr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elég nehéz eltalálni a sorozatoknál, hogy mikor elég.... :D A Dr. house-nál is ez volt a baj, hogy már... túlizélték, nem tudom, sok lett az is :S (De a grace-t még egyelőre nem unom :D)
2011. ápr. 13. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!