Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mission Impossible-Az akciócso...

Mission Impossible-Az akciócsoport fanok! Emlékszik valaki erre a részre?

Figyelt kérdés
A sorozatot '88ban kezdték forgatni, a TV2-őn is futott egy jó darabig, ugy 10 évvel ezelőtt kb. Nagyon szerettem :) Volt egy része, ami nagyon megfogott, iagzábol nenm is tudom, h miért, nem is emlékszem rá, de tudom, h amikor láttam, sokszor ezzel álmodtam xD Jimék abban a részben is nyomoztak vki után és egy átveréssel akarták tőrbecsalni a bizonyos hapsit. Az a rész/jelenet egy temetőben játszodott, ahol egyszercsak megjelent egy szellem. Természetesen nem volt igazi, Shannont maszkirozták el. A pasi annyira megijedt tőle, h mindent elmondott és igy sikerült elkapniuk. Sajna más nem rémlik, ez se biztos, h igy volt. Csak arra emlékszem h a szellem lebeg a sírkő felett és olyan mitnha repkedne a temetőben :D Valaki esetleg tudja melyik volt ez a rész, mi volt a címe? :)
2011. ápr. 12. 18:02
 1/1 Vajda Gábor válasza:
Fekete mágia...
2014. aug. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!