Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha Deutsch Anita 2007 ben...

Ha Deutsch Anita 2007 ben lépett ki a Barátok köztből, akkor hogy lehet Oszi 7 éves kb legalább?

Figyelt kérdés
MEgnéztem neten, 2007 ben lépett ki, akkkor ment le Szegedre Andrea....akkor szülte meg Oszikát....Aki azóta, 3-4 év alatt, egy 8 éves gyerekké nőtte ki magát ??.....Én vagyok hülye vagy a stáb pancser ??? :))))
2011. ápr. 12. 20:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Miközben alig történt valami a felnőttek között, Timike is nőtt vagy 5 évet, szóval én ezen már fenn sem akadok! :D
2011. ápr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ez nekem is feltűnt.:)
2011. ápr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Bandika is hirtelen nőtt vagy 6-7 évet. Egy kb. 2 éves kisfiú játszotta, aztán egyik napról a másikra megjelent a mostani Bandi, aki akkor lehetett 8 éves kb.
2011. ápr. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A filmekben sokszor nem "reálisak" a korok az idő elteltével, ha figyeled ezentúl, akkor észre fogod venni. Elég sokszor előfordul hasonló, legfőképp a sorozatokban !!!
2011. ápr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ebben a filmben annyi kamu van, hogy én már semmin nem lepődök meg. :)
2011. ápr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Bandika ugyanaz a színész...nem tudom h ez most gúnyos megjegyzés volt-e felém tőled.. .:) vagy mi...

Én Timikében kételkedek..ő nőtt hirtelen...de azodőben nem követtem figyelmmel...

2011. ápr. 12. 22:49
 7/17 anonim ***** válasza:

bandika ugyanaz az, az még oké is volt.

aztán jött timike rohamos növekedése:D a mostanin már meg sem lepődöm

2011. ápr. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A Mátyás téri jólét,attól nőnek,mint a bolond gomba. :-D
2011. ápr. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

[link]

képet nem találtam a régi Bandikáról, de az elején nem ez a fiú játszotta, aki most van. Az egyik részben még a kicsi Bandi volt, aki olyan kicsi volt, hogy még szövege sem volt soha, aztán a másikban már a mostani Bandika lett, aki idősebb mint az a fiú, aki az elején játszotta. Azért volt szereplő csere, mert a régi fiú még nem tudott szöveget tanulni, kb. olyan volt mint most a Mátét játszó kisfiú. Ezért kellett nekik egy másik szereplő Bandiként, akit bele lehet tenni több történetbe is, mert nem akartak azzal várni, hogy aki kezdte Bandiként ő is tudjon szerepelni szöveggel. Legalábbis akkor ezt mondták.

Tehát amit először írtam az úgy van. Nem is értem a kérdező reakcióját...

[link]

itt is oda van írva Bandi szerepéhez, hogy kik játszották eddig. Na mégis találtam egy képet.

[link]

Én az elejétől nézem a sorozatot, ezért emlékszem minden egyes szereplő cserére.


Sőt még a Vandát is egy másik lány alakította legalább két részen át, és ez a lány volt az.

[link]


végül itt van az összes szereplő csere listája képekkel és abban Bandi is ott van.

[link]

2011. ápr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
ja az utolsó linkben az is benne van, hogy Timikét most a 3. szereplő alakítja, Mátét pedig a 2.
2011. ápr. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!