Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ezeket a filmeket megnézheti...

Ezeket a filmeket megnézheti egy 13 éves?

Figyelt kérdés

Egy 13 éves, aki még nem látott horrort. :D



Hetedik

Viharsziget

Sin City


Köszi!


2011. ápr. 13. 16:46
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


Igazából szerintem megérteném a filmeket, mert sok olyan filmet láttam ami nehezen, vagy alig érthető. Szeretem a jó filmeket ( hobbim a filmnézés :D ) úgyhogy valószínűleg megnézem őket.

És majd meglátjuk, hogy félni-e fogok. :D De eddig úgy vettem észre, hogy 'immunis' vagyok az ijesztő vagy a durva dolgokra. :D

2011. ápr. 14. 16:56
 12/17 anonim ***** válasza:

Figyelj drága!

Ezek nem ijesztő filmek, de a hetedik és a viharsziget olyan filmek, amiket ilyen fiatalon nem fogsz megérteni.

Ezek olyan mondanivalóval bírnak, hogy még én (a magam 23 évével) sem minden minden esetben fogok fel ugyanúgy, pláne nem te ilyen fiatalon...

Megnézheted, de nem fogod érteni, hogy mi is a lényege...

A Sin city meg szerintem egy nagy sz@r...de ez is egyénfüggő...

2011. ápr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Kezdd el nézni aztán meglátod h. félsz-e egyáltalán ..:D
2011. ápr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Nem! Dehogyis! A Vukkot és a Dr. Bubót ajánlom.
2011. máj. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
A viharszigetet megnéztem... Egy másodperc sem volt ijesztő. :) Bár szerintem kicsit túl van értékelve... Maga a sztori sem annyira különleges, de ami nagyon zavartak, azok a vágások. Olyan hibák voltak benne, hogy rossz volt nézni. De nem baj, azért nem volt szörnyű. :)
2011. máj. 1. 18:11
 16/17 anonim válasza:
Az szerintem nem a korodtól függ, hanem, a személyiségedtől és a bátorságodtól...van akinek nincs idege ilyet nézni, még felnőttként sem :)
2011. máj. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Tedpool válasza:

A hetediket és a Sin cityt biztos hogy nem ,

A Viharszigetet egy tíz éves is megnézheti

2020. jan. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!