Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Fogják vetíteni Magyarországon...

Fogják vetíteni Magyarországon a The Walking Dead sorozatot?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én nem-re tippelnék, de az axn szokott meglepetéseket szerezni :)
2011. ápr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is a nemre tippelnék. Bár igazán nem is érdekel, hogy vetítik e Magyarországon. Mire eljutna idáig, már úgy is megnézem. Így is a második évad elvileg októberben lesz. Hát nem sietik el az biztos :)
2011. ápr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de mért nem?
2011. ápr. 13. 18:33
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Elsődlegesen a témája miatt. Magyarországon egy nagyon szűk körben kíváncsiak rá (Amerikában zabálták). Az összefüggő sorozatok közül főleg a szappanoperák mennek még mindig. Barátok közt, Jóban, rosszban megy már száz éve, de a Suparnaturalt két évad után levették. Pedig a netezők közt baromi népszerű most is.


Ha már netről van szó, akkor amiatt is buknak egy csomót nézőt. Nyilván, aki hallott róla az nem fogja várni hátha Magyarországon forgalmazzák, hanem letölti és megnézi.


Talán a magyar csatornák egy kicsit konzervatívabbak, mert nem szeretnek nagyon újszerű dolgokba pénzt belevágni.


Ez az én meglátásom, de attól függetlenül lehet nincs igazam:)

2011. ápr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ki tudja...

Én már láttam az első évadot és kíváncsian várom a következőt.

2011. ápr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Magyar kertévék szerintem nem veszik meg, egyrészt a téma (zombik), másrészt a horror-faktor miatt (vér, belek, kézlevágás, agyvelőloccsanás, stb.).

Ezek nem olyan dolgok, amiket le lehetne adni főműsoridőben, mert megb..szná őket a prűd médiahatóság, éjjel 11 után pedig nem nyomnák le, mert akkor nem generálna már nézettséget.


Én is a netről szedtem le az első évadot, és jó volt :)

2011. ápr. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Érdekes pedig Alex Hajdu a sorozat producere, biztos lenne 1-2 ember aki ez alapján megnézné :)

[link]

2012. márc. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!