Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Róbert Gida zsidó lett vagy...

Róbert Gida zsidó lett vagy mindig is az volt?

Figyelt kérdés

Láttam egy Micimackó előzetest és egy bevillanásban Róbert Gidán sábeszdekli volt!

http://www.youtube.com/watch?v=QNkNI-Ot7sk


2011. ápr. 14. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
És tényleg:D Hát lehet felvette a vallást:))
2011. ápr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem, nem lett zsidó, /sem az eredeti történetben, sem az "utángyártott" epizódokban nincs erről szó!/ Amit én láttam Róbert Gida fején, az sokkal inkább egy svájcisapka, mint "sádeszdekli", ugyanis amikor keletkezett a könyv ill. a belőle készült film, akkoriban divat volt ilyen sapkát hordani, mind felnőttnek, mind gyereknek. /Régi családi fotóinkon még meg is vannak örökítve a "szép kis svájcisapkák" :) :)
2011. ápr. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

megcsináltad a napom :DD amúgy meg:

róbert gida egy vallásos izraelita családba született, szülei nagyon szigorúak voltak, és egészen kiskora óta annyira kényszerítették rá a hitet, hogy 10 évesen már pszichotikus elmezavarban küszködött. képzeletbeli barátokat talált ki magának, akikkel a saját kis világában nyugodtan gyakorolhatta pl. a körülmetélést (micimackón is, az is egy nagy zsidó mackó) és más ünnepi rituálékat.

2011. ápr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés bakker :D


Az utolsónak ment a zöld kéz:)

2011. ápr. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Holdemberg válasza:

A sapka amit visel az angol iskolásfiúk szokványos viselete,

lásd itt

[link]

ettől még lehetne Benjámin gyermeke, hiszen a Tűzszekerek óta tudjuk hogy sok zsidó volt az angol felső körökben, elég csak Disraeli miniszerelnőkre gondolni.

De van egy NAGY NAGY BÖKKENŐ!!!!

mi is Róbert Gida IGAZI neve, ahogy Milne kitalálta.

Christopher Robin

A név jelentése :: : a dicsőséges Krisztust hordozó !!!


a dicsőséges , fényeséges(robin-robert) Krisztust hordozó (Kristóf)

Sztem nem volt zsidó, viszont a Nyuszi az tuti !!!

2011. nov. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!