Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a legjobb szinkronhang?

Ki a legjobb szinkronhang?

Figyelt kérdés
Melyik színészt/szinkronszínészt tartod a legjobb hangnak?
2011. ápr. 15. 23:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Kautzky Armand. Szerintem ilyen hangja a világon sincs senkinek!


25/N

2011. ápr. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Kautzky Armand hangját én is szerettem, csak láttam a vacsoracsatát vagy mit, és nagyon nem volt szimpatikus benne, így ha már meghallom a hangját egyből elképzelem az alakításait.

De amúgy Selmeczi Roland volt

2011. ápr. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Meg nekem még Kálid Artúr hangja is tetszik, ő szokta Will Smith-t szinkronizálni
2011. ápr. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Csőre Gabiiiii :D 1.Azért mert ő Cartman hangja!2.Ő Adam Sandler hangja! XD De szerintem Fekete Zoltán És Kulka János is jó!
2011. ápr. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Szerintem azok az igazán jó szinkron színészek akiknek az énekhanguk is szerepet vállal egy szinkronizálásban.

Tehát az esetleges énekes részeknél is ő énekel,nem pedig egy másik hang.

Ilyen például Náray Erika, de még sorolhatnám


Mint oly sok helyről,így a Shrek 4-ből is nekem nagyon hiányzott Selmeczi Roland..

Nyugodjék békében :(

2011. ápr. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Székhelyi József, mint Homer Simpson. A világon nincs hang, ami jobban passzolna a karakteréhez!
2011. ápr. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Van sok kedvenc: Kolovratnik Krisztián, Epres Attila, László Zsolt, Welker Gábor, Németh Borbála, Fesztbaum Béla, Végvári Tamás, Fekete Zoltán, Anger Zsolt, Kaszás Gergő, Dörner György, Kálid Artúr, Józsa Imre, Minárovits Péter, Csőre Gábor, Görög László :D
2011. ápr. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Bujtor István és Újréti László
2011. ápr. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Nagy-Kálózy Eszter a kedvencem (pl. a Médiumban). Nagyon kellemes hangja van, és nagyon jó színész!
2011. ápr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Első voltam. Valóban, nők közül Náray Erika. Láttam már élőben színházban és aug. 20-adikai Operettszínházas műsoron is. Gyönyörűen énekel és fantasztikusan cseng a hangja ha beszél.

Amúgy régi nagy kedvenceim, a Mirigyek showjában is többször véltem felfedezni az énekhangját :-)


25/N

2011. ápr. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!