Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen S. T. L. K. E. R. vagy...

Milyen S. T. L. K. E. R. vagy Fallout-hoz hasonló filmeket ismertek?

Figyelt kérdés
Tehát atomkatasztrófás filmeket. Vagy valamilyen ehhez hasonlókat várok. Köszi
2011. ápr. 16. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Max S.T.A.L.K.E.R, amúgy nézd meg a Stalker című filmet, legalább ragad rád egy kis művészet.
2011. ápr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hallod, szerinted nem gugliztam rá Stalker-re!?

Az 1979-es Stalker filmet már megnéztem oda-vissza. Én csak hangulatában hasonló filmeket szeretnék nézni, te pö.cs!

2011. ápr. 16. 15:33
 3/8 anonim ***** válasza:
És tetszett a Tarkovszkij-féle Sztalker?
2011. ápr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Másnap (1983)

Ez egy minimal költségvetésű atomkatasztrófás film a jobb fajtából. Viszont Tarkovszkij-hoz nem igazán hasonlítható.


Van itt egy pár régebbi Sci-Fi, amit érdemes megnézni, ha Sztalker tetszett:


Solyaris

2001: Űrodüsszeia

Szárnyas fejvadász

2011. ápr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tudom ajánlani az Éli Könyve c. filmet, a Fiú és a kutyája c. filmet, és talán a Legenda vagyok c. filmet, nem tudom hogy neked mi tetszene, de talán ezek hasonlítanak. És persze Az út c. filmet.

Meg persze a Stalker c. filmet.


Mellesleg ez a két kedvenc játékom.

2011. ápr. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2001: Űrodüsszeia biztos, hogy nem ezekhez hasonló film.

Solaris-ból meg vigyázz, mert 2 fajta van! Természetesen az eredetit nézd meg Tarkovszkij-tól, ne pedig a tré George Clonney-féle amerikai köpedelmet.

2011. ápr. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Klasszikus Sci-Fi-re gondoltam, ami komolyabb tartalommal bír és különleges filmélményt jelent az ember számára. Most őszintén szerinted létezik olyan film, amit a Sztalkerhez lehetne hasonlítani. Nem hiszem.
2011. ápr. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja utolsó, Sztalker egyértelműen meghatározó élmény, és ékes ékköve az európai filmművészetnek.
2011. ápr. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!