Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kedvenc horror filmed? Plusz...

Kedvenc horror filmed? Plusz egy kérdés!

Figyelt kérdés

Mi a kedven horror filmed?

+ kérdés: Megijedtél mikor a Paranormal Activity-t nézted?

Sokan mondják hogy nagyon rémisztő de én 12 éves létemre meg se ijedtem!!! Nem tom...valahogy ez nem volt ijesztő am a lényegét értem. Én eddig a legijesztőbb horror amit láttam az az Aki bújt,aki nem!


2011. ápr. 16. 16:55
 1/2 Thurston ***** válasza:
Hát, ami azt illeti nekem sem volt egy horror sem ijesztő már gyerekként sem. Vicces annál inkább. Ami királyul hozza a parás hangulatot végig, az a Megszólít az éjszaka. Nem horror igazából, de szerintem azt nézd meg. Mert más komolyan nem jut eszembe, ami ijesztőnek mondanék.
2011. ápr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

paranormal 2t néztem valameik nap, egyszer ugrottam, tovább nem is néztem, nem is volt már kedvem meg fáradt votlam. kedvenc horror filmem a nem fogadott hívás, és a 31 km.

horror filmet(PA1-2) sötétbe, fejhallgatóval, maxhangerőn, teljes képernyőn egyedül kell nézni, úgy a "menő". :D őszintén megmondva, én miután ugrottam egyet, kiröhögtem magam, és kikapcsoltam a gépet... Úgy vagyok vele hogy egy horror filmtől sem félek, és ijedtem meg eddig, és tudok aludni tőle, pedig volt már olyan hogy "hoorrornájtot" tartottam.:D 31oldal rémtörténet+2horror film...:D kikapcsoltam a gépet, megnéztem minden kivan-e húzva/kapcsolva, meggyőződtem róla hogy nem vagyok egyedül még élek, nyakik betakaróztam és bealudtam...:D ha akartam se tudtam volna ébren maradni.:D és még rémálmom sem volt...:D

2011. ápr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!