Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vannak még olyan új mesék,...

Vannak még olyan új mesék, animációs filmek, amik nem a szerelemről szólnak?

Figyelt kérdés
Letöltöttem tegnap négy mesét. A Grut, Sammy nagy kalandját, a Lecsót és Legend of the guardianst (Ennek nem tudom a magyar címét.) Ebből a Grut, és a Lecsót néztük meg tegnap este, és nagyon örültem, hogy végre nem voltak benne szerelmi szálak, mert azokat már borzasztóan unom. Ma reggel belenéztem a Sammy előzetesébe, de láttam, hogy szerelem is van benne, úgyhogy már töröltem is. Vannak még mesék, amik kedvesek, viccesek, de nem szerelmesek?
2011. ápr. 21. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

Legend of the Guardians - Az Őrzők Legendája,

a az kedvenc filmem, amúgy nincs benne romantika csak tiszta kaland, hacsak nem tévedek Soren nem jött össze Gülfivel :P xD


ami még nem kapcsolódik a szerelmes rajzfilmekbe: Mackótestvér 1, a 2es már tartalmaz szerelmi szálakat

Bambi 1

Eszeveszett Birodalom 1

Dzsungel könyve 1

Pán Péter 1 a 2est még nem láttam arról nem tudok hogy van-e

Pinokkió 1

Kincses bolygó


nagyjából ennyi...

2011. ápr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors, és hosszú választ! Sajnos ezeket a meséket már mind láttam, és mind olyan igazi klasszikus mesék! Jókat mosolyogtam egy egy címen. Annak is örülök, hogy a Baglyos a kedvenc meséd, egy jó vélemény után, szívesebben fogom megnézni! Ment a zöld tappancs.
2011. ápr. 21. 12:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy konstruktív válasz helyett kritizálok, de a Bambi utolsó harmada a tavaszi párzási idényről szól, a L'ecsóban meg a szakács gyerek ráindul a lányséfre, elég nagy mellélövés azt állítani, hogy nincs bennük szerelem. :)


Na, hogy ajánljak is valamit, a Toy Story-k nagyon jók, ugyan érzelmesek, de nem szerelmi szál miatt; a 9 című sci-fit a gyönyőrű grafikája, a Coraline-t pedig a hangulata miatt tudom javasolni.

2011. ápr. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazad van! A bambi hármat, de még a kettőt sem láttam, így arról nem tudok nyilatkozni, de való igaz, hogy a Lecsóban, a két fiatal között szerelem alakul ki. Természetesen nem így gondoltam, a Sammy-s mesében, a két szerelmes teknős kalandjaikról szól, így elkerülhetetlen, hogy a történetet egy szerelmi szál vigye végig, mint a Susie és Tekergő vagy a Hercegnős mesék. Ezeket akartam elkerülni, a két filmet amit ajánlottál, már töltöm is. Felfelé mutató kezecske! :)
2011. ápr. 22. 10:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Ó, már értem. Örülök, hogy segíthettem :)
2011. ápr. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!