Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mézga Család és a számítógépet...

Mézga Család és a számítógépet honnan lehet letölteni?

Figyelt kérdés
a 2000-es évek után úgy tudom készült 1-2 rész az új Mézga családból, mely azért nincs kész, mert nem volt rá pénz. Az intróját látam, és egyik múzeumba le is vetítették az első részt, de nem tudom, neten meg lehet-e találni valahol. Ha valaki tudja, vagy megvan neki, jelezze.
2011. ápr. 24. 06:53
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]

Fókuszba is benne van...

2011. ápr. 24. 06:56
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem adták ki, vagy nem ment le tévében, akkor kb. sehonnan nem tölthető le, viszont ha gondolod, megkeresheted a gyártó céget, de erősen kétlem, hogy ők kiadnák neked (meg általában bárkinek) a kópiák másolatait. De ettől még még lehet próbálni, hátha...
2011. ápr. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Gondoltam, mivel már leadták közönség előtt (igaz csak 1 hétig volt nézhető pesten) valahonnan csak meg lehet szerezni..

2011. ápr. 24. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!