Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Seherezade c. sorozat hogyan...

Seherezade c. sorozat hogyan fog folytatódni? Aki tudja írja már meg néhány mondatban.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Csk felvetés ne vedd kézpénznek.Ma megkérdte a seherezádé kezét a fönöke onur.Nos mivel a neten láttam esküvöt és h meghiusul valami nőügy miatt így szerintem most az lesz h össze akarnak házasodni,de mégsem lesznek együtt.Az általános az a sorozatokban h végig húzzák a dolgokat mig a végül összejön a két főszereplő,itt meg szerintem ahogy látom már hamar bekövetkezik ez és gondolom valamiért elválnak utjaik(ha jol láttam neten akor valami nöügy)és gondolom seherezád berág és nem lesznek együtt sokáig.Amúgy a tv24-en szoktam előre elolvasni a tartalmát.Nincs fent sok hanem mindig olyan egy hétre előre,de elég jó dolgokat leirnak a filmről előzetesnek.
2011. ápr. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A tegnapi 2 részt pont nem láttam máris megkérte a kezét és lemaradtam :)

Köszi a választ elég jó sorozatnak igérkezik.

2011. ápr. 30. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!