Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen filmeket érdemes...

Hororh323 kérdése:

Milyen filmeket érdemes megnézni 2011-ben?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 13:35
 1/10 anonim válasza:
Halálos iramban 5
2011. ápr. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Thor, Űrlények és Cowboyok, aztán a Cloverfield rendezője csinált egy ufós filmet,aztán a mi most megy a moziban, mikor a fickó visszamegy 8 percre az időben a vonaton.
2011. ápr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Forráskód, Paul, Ismeretlen férfi, Csúcshatás, Másnaposok 2, Karib-tenger kalózai 4. , Hanna, Thor


Előttem szóló: Nem a Cloverfield rendezője csinálta a Forráskódot, hanem Duncan Jones, A Hold rendezője.

[link]

2011. ápr. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem a forráskódról beszéltem utolsó, hanem jön majd egy ufós film az %6 -os körzet a címe azt hiszem, azt csinálta a cloverfieldes hapsi és nagy titokban sikerült eddig tartania.
2011. ápr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Na de ügyesek vagyok, sikerült az Immortals-nál valami játék trailer-ét belőkni.


http://www.youtube.com/watch?v=NJ7Tz-Pb3ws&feature=player_em..

2011. ápr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Immortals - 300-hoz hasonló lesz:

http://www.youtube.com/watch?v=A1K2YgcGgto&feature=related


bocs de ez játék előzetes és én kétlem hogy csináltak volna vagy csinálnak ehhez filmet mert a történet is elég ratyi

de lehet hogy neked van igazad de én nem fűznék hozzá ok jót

2011. ápr. 28. 11:36
 8/10 A kérdező kommentje:

hé ez itt a élve eltemetve a kritika



[link]

2011. ápr. 28. 11:41
 9/10 A kérdező kommentje:
bocs a 300 hasonlóért sorry
2011. ápr. 28. 11:43
 10/10 anonim ***** válasza:

Bocsánat elfogadva. Amint láttad már kijavítottam a linket.


A filmet egyébként Tarsem Singh (Zuhanás) rendezi, ami garancia, hogy jobb tartalommal bír mint a 300. A producerek a 300 stábból valók. Szóval jó kis látványos popcorn mozi lesz.


A Buried-hez meg annyit, hogy jó kis bevállalós projekt. Persze nem tökéletes, de az idei sablon, ötlettelen dömpingben érdemes kiemelni.


Pl: A rítus, Battle: LA, Sucker Punch hatalmas pofára esés volt. Kegyetlen szar lett mind a három.


A többi amiről érdemes lenne szót ejteni, azok független filmek és valószínűleg el se jutnak a magyar mozikba vagy max egy-két pesti kisebb moziba mennek majd.


13 Assassins, Love esélytelen, hogy moziba lássam.


Idén valami nagyon újszerű, világmegváltó vagy Oscar-gyanús filmről nem hallottam.

2011. ápr. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!