Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lesz az Ezel c. sorozat...

Mi lesz az Ezel c. sorozat vége? (SPOILER!)

Figyelt kérdés
Eysan és Ömer együtt lesznek?
2011. ápr. 27. 16:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ezel nem fog meghalni, ne fossatok.
2011. júl. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
te megnézted már az utolsó részt hogy ezt így kijelented ?
2011. júl. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

de megfog az utolsó rész már megnéztem

úgy lesz vége h ezel megmérgezi magát mert eysant megkéseli jengiz és belehal a karjai között egy metrón

a metrón mutatják met-et ,ramizt sok főszereplőt.. ahogy kivettem elmondják benne h ők miért is haltak meg értelmetlen halálukat stb.

ali az pedig nagy motoros lesz és minennel felhagy én ígyláttam meg amit kitudtam venni belőlle

2011. júl. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
ja + h ezel meg eysan gyereke felnő.. ennyi
2011. júl. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 beagabi válasza:
Igen egyutt lesznek a legvegen. De chengiz megoli eyshant es omer alival lelokik 1 hidrol chengizt. es omer megmergezi magat.Az utolso jelenet chan visszater 20 evesen kb es bekopok 1 vilagito toronyba ott halt meg ??chengiz, ajtot nyit neki valaki de nem mutasak az arcat en chengizre gondolok.
2011. júl. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 beagabi válasza:
jah es ali nem ad fel semmit gyereke lesz ramiz lanyaval es nagyon boldogok aki motoron erkezik meg az chan lesz .
2011. júl. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Xenon25 válasza:
Én láttam a végét , és nem chengiz nyit ajtot canak hanem ezel nézzétek meg youtubon az utolsó mozdulatból tudni lehet kiszokta ugy vakarni fejét hát nem EZEL/ÖMER.???
2011. aug. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nekem van egy olyan érzésem, hogy a kissrác továbbviszi a filmet... Csak valószÍnű, hogy abból mi már nem fogunk látni semmit :)
2011. aug. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem így hagyták nyitva a történetet, hátha még folytatják, és akkor lehet azt mondani, hogy a gyűrűben mégsem méreg volt. Szerintem aki ajtót nyit a toronynál, az Ezel. Legalábbis az a jellegzetes fejvakarás eléggé rá utal, még akkor is, ha ott halt meg Cengiz. Ha már folytatni akarnák, akkor már nyílván inkább Ezelt "élesztik" fel, mint Cengizt. Amúgy az sem mindegy, hogy mit beszél alatta az öreg. Mert olvastam ilyen Ezel spoiler fórumot, és az ottaniak angolul nézték végig, és azt írták, az a szöveg hangzik el a végén, hogy amit eddig láttak, az mind megtörtént, amit ezután, az már nem. És az ezután alatt azt érti, mikor Can nyomul a motorral, és bekopog.
2011. aug. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!!

amint látok eléggé bonyolult vége lesz :)

mégegyszer kösziiii :)

2011. aug. 5. 00:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!