Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe ennek a filmnek? (lent)

Mi a címe ennek a filmnek? (lent)

Figyelt kérdés

Fél éve keresem, de nemtudom a címét. A tv2-ön láttam még régen, 2003-2008 között kb. Arról szól, hogy egy papa olvas mesekönyvet, kislánynak és kisfiúnak (unokáinak). Aztán valami varázslat történik és belekerül a két kisgyerek a könyvbe, egy kalózszigetre kerülnek és ott történnek kalandok.

Nagyon jó lenne ha valaki tudná! Előre is köszi a választ! :)


2011. ápr. 27. 23:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Két hasonló filmet ismerek amiben a papa mesél és a kisfiú részese a mesének..

Az egyik a Pán Péter

a másik a Végtelen történet.

2011. ápr. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én is a Végtelen történetre gondolok.

Ha volt benne repülő kutyus, akkor tuti, hogy az. :)

2011. ápr. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A világ legesleggfantasztikusabb filmje a Végtelen Történet!! A kedvencem:) bár igaz én is akkor láttam utoljára:)
2011. ápr. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
A Végtelen történetben nincs papa, nincs két kisgyerek, és nincs kalózsziget :D
2011. ápr. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

tegnap 23:33

Akkor te nem láttad a végtelen történetet.

Úgy kezdődik,hogy a nagypapa mesél a kisfiúnak,és a mese közben bekerül a kisfiú a történetbe.(repülő kutya,beszélő öregfa,törpe,hercegkislány) és a mesében szerepel a bátor kisfiú aki a másik fiúnak a barátja lesz..

2011. ápr. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nem 23.33 vagyok, de osztom a véleményét, miszerint a Végtelen történetben nincs papa, aki olvas az unokáinak, ott egy kisfiú van, aki saját maga olvassa a könyvet, és úgy kerül a történetbe. Kalóz sziget meg távolról sem szerepel a filmben.
2011. ápr. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem a Vegtelen Tortenet es nem is a Tintasziv (azt is mar mondtak) :( esetleg vki tipp h melyik film lehet?? :/
2011. ápr. 28. 11:48
 8/14 anonim ***** válasza:
Esetleg a Hook?
2011. ápr. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Manton Jager ***** válasza:

A Hook lesz az! Az egy iszonyat jó film! Pán Péter 2-nek is felfogható, de... IMÁDOM! Szinte jobb, mint aze redeti!

(Robin Williams a főszereplő benne, nem?...


23:33: Te nem láttad. A Végtelen Történetben EGY gyerek van, aki MAGA olvas. A kutya pedig nem repül, abban sárkány van, aminek csak a feje kutya... beszélő öreg fa nem rémlik, törpe dettó nincs (hacsak nem a Jósdára gonolsz...) Hercegkislány pedig max a Kislány Királynő lehet...

A végtelen történet űgy kezdődik, hogy valami manó, a sziklaevő, meg a versenycsiga gazdástul ülnek az erbőben, mind hírnökök, akik a Kislány Királynőhöz tartanak. Csak közbenutoléri őket a Semmi, ezlért menekülni kénytelenek. Mikor a palotába érnek, kiderül, hogy a Kislány Királynővel nem lehet beszélni, mert beteg, és a több száz hírnők előtt végül kijelentik, meggyógyítani csak úgy lehet, ha elhoznak egy embert Fantáziaországba, aki új nevet ad a királynőnek. Ezért indítják útra Aráskót (a regényben kajak így irják a nevét, a filmben valami... Átrejú szerű szó szerepel, nem tudom, azt hogy írják), hoyg hozzon el egy embert a világukba...

De tényleg nagyon jó történet! És kivételesen a film is tartja magát az eredeti sztorihoz!

2011. ápr. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én OLVASTAM is a Végtelen történetet, és veled ellentétben nem írok ide úgy, hogy nem tudom, miről beszélek. Köszi. :)
2011. ápr. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!