Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem tudom megnézni ezen...

Miért nem tudom megnézni ezen az oldalon a Seherezádét? Miért áll meg bizonyos idő után?

Figyelt kérdés

*****

Ezen az oldalon akartam nézni a Seherezádét, de egy bizonyos idő után megáll es kiirja, hogy : You have watched 72 mins of video already.Buy premium to enjoy unlimited videos or wait 60 mins. Hogy tudom megcsinalni, hogy ne kelljen varnom minden 72 perc filmnézés után 1 orat arra, hogy nezhessem tovabb? Nektek is kiirja ezen az oldalon ezt? Hol máshol tudnám nézni még?



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. ápr. 30. 11:16
 1/3 anonim válasza:

azthiszem azért nem játsza le mert 72 percig nézheted és ha tovább akarod nézni akkor prémium portálra elő kell fizetned (ez nem biztos) ami viszont igen,hogy ezen az oldalom megtudod nézni: [link]

Ha le mész ott találod hogy online: és a részek számát.

amelyiket megakarod nézni rákattintasz ennyi!

sok sikert,jó filmezést!

2011. ápr. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :D
2011. ápr. 30. 11:48
 3/3 anonim válasza:
Nincsmit:D
2011. ápr. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!