Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A gyűrűk ura végén végül ki...

A gyűrűk ura végén végül ki lett ROHAN királya?

Figyelt kérdés
Aragorn lett Gondor királya azt tudom. De Rohan királya ki lett? Hisz Théoden meghalt a Pelennor mezei csatában és az egyetlen fia még előtte meghalt. Akkor ki lett Rohan királya, Éomer?
2011. ápr. 30. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a könyvet ezért nem tudok biztos választ adni viszont a filmben Theoden beszélt arról, hogy halála esetén bebiztosította Eowynt utódjaként (mivel Éomer is csatába ment és biztosak voltak a vesztükben) szóval...

Nem tudom, de szerintem nem biztos, hogy Éomer.

2011. ápr. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kiderül, benne van a sztoriban meg a végén a függelékekben is talán, hogy Éomer lett. Éowyn ha jól emlékszem, Ithilienbe megy Faramirral.
2011. ápr. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Éowyn Faramir felesége lett. És meg ő maradt Aragorn szolgálni. Szóval ha jól emlékszem akkor Éomer lett a király.
2011. ápr. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi :)

na ennek örülök, Éomer az egyik favorit szereplöm a gy.u.-ból

2011. ápr. 30. 15:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Bizony-bizony, jó ezt hallani..:)
2011. ápr. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem Aragorn a kedvencem, de én úgy egészében a legjobb könyvnek tartom és a legjobb írónak a Tolkient a magam számára :)
2011. ápr. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megnéztem interneten és ott is az volt hogy Éomer lett Rohan 18. királya. Théoden volt a 17.
2011. máj. 1. 13:55
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is a kedvencem Éomer

Bár nem értem hogy miért fényezik így a tündéket mikor a rohírok sokkal több véráldozatot tettek

2013. máj. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amúgy meg tényleg Éomer lett.De ez a filmből nem derül ki...:(
2013. jún. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!