Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van valami jó rövid sorozat,...

Van valami jó rövid sorozat, amit érettségire való tanulás közbe tudok nézni ha pihenőt akarok tartani?

Figyelt kérdés
Ilyen 20 perces sorozatokra gondolok. Ezeket láttam már : Így jártam anyátokkal, The Big Bang Theory, Két pasi meg egy kicsi, Family Guy, South Park, A Simpson család, Dokik, Azok a 70-es évek show, A nevem Earl, Modern család, Mr Bean, Star Wars the clone wars, The Office. Egy kicsit sorozat függő vagyok, de most kéne valami jó amit tudok nézni ha pihenni akarok, tudok valami jót ezeken kívül? A lényeg hogy ilyen 20 perc körüli legyen.
2011. ápr. 30. 21:52
 1/4 anonim válasza:

How not to live your life? 30 perces

angol szinkronnal egész jó, és magyarul ne is keresd

2011. ápr. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Weeds, bűnügyi vígjáték, kb alig nézek néha valami sorozatot de ez tetszett nagyon.

kb. 25 perces egy rész

2011. ápr. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 treffhetes ***** válasza:
IT Crowd (magyarul Kockafejek a címe), részenként 20 perc tömény angol humor
2011. ápr. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Kertvárosi Gettó :D hatalmas
2011. ápr. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!