Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol találhatnám meg a következ...

SpiderWeb kérdése:

Hol találhatnám meg a következő filmet? Magyar címe: Mac a földönkívüli barát. Angolul a címe pedig: Mac and me. Én sehol se találom neten. Szinkronosan kéne, vagy magyar felirattal.

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
én MC Hammer igaz történetével vagyok így...
2011. máj. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
2011. máj. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

előző vagyok. esetleg nem emlékszel erre a filmre?


Arra emlékszem hogy szerepelt benne egy tinicsaj akiről kiderül hogy valami földönkívüli királynő/hercegnő, és hogy zöld a vére. A nagymamája szintén földönkívüli volt, és az volt a feladata, hogy megvédje az unokáját. A mikrosütőjével be tudott kapcsolni valami védőpajzsot a háza körül. A film vége felé újabb nagymamának kinéző földönkívüliek érkeznek és összecsapnak a lányt védő nagyival, akik szamuráj szerű ruhában vannak.

2011. máj. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia 05-30 23:07!


Sajnos semmit sem tudok arról a filmről amit említettél. Még életemben nem láttam, nem is hallottam róla.

2011. jún. 4. 08:20
 5/5 A kérdező kommentje:

Üdv 05-30 23:04-es!


Köszönöm szépen a vaterás linket. Vhs-en nekem is megvan valahol a film, de nekem gépre kéne magyar szinkronnal.

2011. jún. 4. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!