Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyennek találjátok a Naruto...

Milyennek találjátok a Naruto magyar szinkront?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
égetni való....még az angolnál is rosszabb :) nézd japán szinkron,angol/magyar felirattal (ha angollal nézed, tök jól megtanulhatsz angolul)
2011. máj. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na-na.

Azért nem mindegy, hogy most melyikről beszélünk.

A jetixes valóban rosz, de az animaxes teljesen korrekt.

2011. máj. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem akarok senkit megbántani, nem az a célom, de nekem nagyon rossz véleményem van róla. Az első 20részt jetixes szinkronnal néztem, nem bírtam elviselni ezért váltottam Japánra amibe azonnal beleszerettem. Mai napig azzal nézem és nagyon imádom.

Annyi részt néztem mag animaxosan, hogy mindenki hangját legalább egyszer halljam. Nekem nagyon nem jött be, sőőt.

2011. máj. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor egy véleményen vagyunk... imádom a magyar nyelvet és szívből magyar is vagyok, de a Naruto magyar hangok nem illenek a karakterekhez...tök dedó... japánba viszont olyan hanglejtéssel beszélnek, hogy csak na...
2011. máj. 6. 11:14
 5/5 A kérdező kommentje:
Sőt ha feliratot olvasok hozzá olyasn mintha magyarul hallgatnám :D
2011. máj. 6. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!