Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Le tudná nekem írni valaki a...

Nixi96 kérdése:

Le tudná nekem írni valaki a vámpírnaplók című sorozat tartalmát röviden, angolul?

Figyelt kérdés
azt nagyon megköszönném :)))
2011. máj. 5. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:

az első évad meg a második is kell? igaz a másodiknak hnap leszaz évadzáró előtti része.

akkor ami eddig történt azt összefoglalom, bár elnézést ha .. elég gyatra lesz xD

The strory is about a girl, called Elena Gilbert. She's got a brother, jeremy. Their parents died in a car accident. Elena sut behind them, but she's alive. Her best friend, Bonnie is very friendly. They live in Mystic Fall's.They have got an autn, called Jenna. They live with her. One day, Elena and Bonnie saw a very good-looking boy. His name is stefan, and he's new at school. Nobody knows him, and he doesn't know anyone-people think. He came to the town, because Elena lives here. Once, Stefan loved a girl, called Katherine Petrova. She was a vampire. She made him a vampire too- he and his brother, Damon. Damon cames back to the town too- still for Elena.

So.. Elena and Damon are friends, and Elena is in love with Stefan. They are together. But elena knows Stefan secret-that day, she leaves him- but she still loves the boy-so in the end they are togather-agin.

Damon has got a lot of girlfriend- he drinks their blood. But he loves Elena.

Elen's real parent is her "uncle", John. Her mum is a vampire, Isobel. One day, Katherine comes back. She tries to kill John, but she couldn't do it. Katherine looks like Elena-a person say that, they are the same person.


Nemtudom, kell-e a második évad, már összezavarodtam. xD írd meg ha kell és leírom szívesen :D

2011. máj. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
juuujjj nagyon köszönöm :)))) igen , a 2.évad is jó lenne :Đ
2011. máj. 6. 15:27
 3/4 A kérdező kommentje:
de ráér jövőhéten is ,amikor vége lesz a második évadnak,úgy legalább teljes lesz:)) köszííí
2011. máj. 6. 15:31
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor le tudnád nekem írni a 2. évadot is ??? LÉCCI :))
2011. máj. 20. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!