Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Igaz film a Paranormal Activity?

Igaz film a Paranormal Activity?

Figyelt kérdés
De most tényleg igazi, vagy csak kitalált film?Mert nekem csomóan azt mondják hogy igazi.De szerintem nem igazi,csak egy megrendezett film, hogy az emberek megijedjenek!!
2011. máj. 12. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem igazi csak szivattak vagy ilyen buták, hogy elhiszik. Nézz utána pl. a rendezőknek, nemrég készült el egy másik horrorfilmjük.
2011. máj. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy megrendezett film, ami valódinak van titulálva. Ergo minden olyan, mintha rejtettkamerával vették volna fel, és tényleg otthon próbálkoztak. Nem kell bevenni az ilyeneket. :)
2011. máj. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Megrendezett !

Az első két percben rá lehet jönni amikor behajtanak a házukhoz a film elején ki fogja a kamerát ?

Biztos a szellem :))))))))))

Meg a Paramount Pictures a gázsit igencsak oda tudta adni a színészeknek :))))))

2011. máj. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is megrendezett.:)
2011. máj. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze hogy megrendezett.. de ez sokadik kérdés. Akkor még is hogy tudták volna megcsinálni az előzmény filmet? -.-


Soha nem értettem ezt a nagy felhajtást a PA körül.

2011. máj. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Valóban megrendezett. De azért jó.. sztem az első jobb lett, mint a második ..
2011. máj. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szerintem is az első jobb. :)
2011. máj. 15. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!