Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A fekete hattyú filmben mit...

A fekete hattyú filmben mit valósak voltak ezek a dolgok?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy Beth valóban megszúrta magát a körömreszelővel vagy ezt is csak képzelte Nina? Valamint, hogy akkor valójában Lily nem is akarta kitúrni a szerepből Ninát (és baráti érzéseket táplált iránta)?
2011. máj. 12. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
A körömreszelős dolgot képzelte, az biztos. Szerintem Lily viszont egy kicsit tényleg ki akarta túrni, csak nem mutatta.
2011. máj. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nina az ő fekete hattyúját (lelkének sötét oldalát) szimbolizálta a filmben (fekete hattyú tetkó). Az elfojtott, ismeretlen ösztönök törtek elő belőle, amit nem bírt feldolgozni és végül beleőrül az egészbe. Végül saját magát szúrja le, de fehér hattyúként hal meg, ami igazán ironikussá teszi a befejezést.
2011. máj. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most jutott eszembe mekkora hülyeséget írtam. Összekevertem a neveket :) Nina Lilly-re javítva. 3 hónapja láttam nézzétek el nekem.
2011. máj. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 eszterke95 ***** válasza:
52%
Viszont amikor a körömreszelős rész volt én úgy emlékszem, hogy kiszaladt és akkor a liftben az ő kezében volt a körömreszelő véresen... Szal szerintem ő szúrta Beth-be.
2011. jún. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!