Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol tudok filmeket, meséket...

Vicuss.. kérdése:

Hol tudok filmeket, meséket letölteni CD-re DVD-re?

Figyelt kérdés
Mindig apu haverjait kérjük meg a szomszédot hogy szedjenek le nekünk meséket filmeket. És sokkal jobb lenne ha én tölteném le. Melyik oldalon tudom letölteni vagy hol? Kérlek segítsetek! :D
2011. máj. 15. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is le kell tölteni egy internetes oldalról. Ez lehet torrent oldal, vagy warez(jobb minőségű, de általában fizetős).


Ha torrentet szeretnél letölteni, akkor elég, ha beírod a google-be a film címét (pl: Oroszlánkirály torrent), és akkor katt a torrentre. Ahhoz, hogy a torrentből film legyen, kell egy program (pl Bittorrent vagy Utorrent).

Aztán ha már letöltődött a netről a torrent(ez kb 10 másodperc), katt rá és már magától be is kerül a torrentprogramba, ami el is kezdi "kicsomagolni" (legalábbis nálam így szokott lenni)

Ez elég hosszú folyamat, míg a torrentből film lesz, olyan 2 órától 3-4 napig lehetséges.


Ha megvan a gépeden a film, akkor ki kell írnod DVD-re. Ehhez kell egy program, Én az "Ashampoo Burning Studio-t" használom, de jó még a Nero meg az IMG Burn-is.


Remélem, tudtam segíteni, ha elsőre nem sikerül, próbáld újra, nekem sem ment elsőre, rengeteget bajlódtam vele. :)

2011. máj. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
óó köszi..sokat segítettél :D
2011. máj. 16. 20:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Szívesen :)

Ha bármi kérdésed van, írj! :)

2011. máj. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!