Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van egy cápás film. Az van...

Van egy cápás film. Az van benne hogy egy csaj elszökik otthonról, és egy gyönyörű szigeten van a barátaival. Az egyik asszem vmi kutató. Bővebben lent?!

Figyelt kérdés
jau De nem emlékszem a címére. Van benne olyan rész, hogy fürdenek, és jönnek cápák, a csaj nem tud gyorsan úszni ezért megáll, és nem mozdul. Mondják neki h ne csináljon semmit. És aztán mikor a cápa elakar menni, gyorsan felhúzzák a hajóra. Utánna kiderül hogy vmi hapika kinyitotta a halas nt mit és a vér kiszivárgott a hajóból, erre jöttek oda a cápák. És a végefelé, az egyik hapikába meg egy vmi beszúródik a testébe, ezért a csajnak kell lemerülni vmi okból. De foglalmam sincs meik ez a film. Aki tudja írja má le xdd?
2011. máj. 17. 15:34
 1/6 A kérdező kommentje:
jhaa és olyan is van hogy az egyik gyerek meg elkábítja a csajt, stb. :) xd de wáá.. megőrjít hogy nem tudom:S
2011. máj. 17. 15:44
 2/6 anonim ***** válasza:
hát ez nem a péntek 13 lesz...
2011. máj. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha jól rémlik, ez:

Gyilkos cápák - Veszedelmes vizeken

2011. máj. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
szerintem pedig a zátony lesz
2012. márc. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 vanessa1124 válasza:
gyilkos cápák veszedelmes szigeten ahogy már előttem írták :)
2012. júl. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 vanessa1124 válasza:
-*vizeken bocsi :)
2012. júl. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!