Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen misztikus sorozatokat...

Milyen misztikus sorozatokat szeretsz? És mik azok amiket eddig láttál?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Twin peaks.

Meg kismillió misztikus anime.

2011. máj. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szellemekkel suttogó, Vámpírnaplók :) ez a két kedvencem. meg régesrégen a Bűbájos boszorkákat is néztem.
2011. máj. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

-Bűbákos boszorkák(Charmed) 10/8

-Hősök(Heroes)10/9

-Eltűntek(Lost)10/9

-Odaát(Supernatural)10/9

-Smallville 10/8


szerintem ezek a legjobbak a misztikus műfajból.még talán a szelemekkel suttogó,a médium de ezeket azért is nem említeném meg mert 1,2 részt láttam belőlük,ja és amiket fent írtam abból kiemelném a hősöket.szerintem az a legjobb,csak az a baj hogy a tv2 már legalább 5 éve sugározza és még mindig csak a 4.évadnál jár(5 évados).és ha jól tudom hajnali 01:30-kor sugározzák,de nekem ez nem gond feliratosan le tudom tölteni mert még így is megéri nézni a története kb arrol szól hogy a világ minden részén születnek különleges képességgel rendelkező emberek,ezeket az embereket fogja követni a történet hogy miként hozza össze őket a sors,hogyan harcolnak meg eggyüttes erővel a gonosz ellen és hogy hogyan fordulnak egymás ellen,még a lost is jó sorozat csak néha össze lehet benne zavarodni de nagyon bejön hogy minden évadban újabb szereplőket válogatnak be,és dobnak ki.a bűbájos boszorkák pedig régi kedvencem,mindig ki tudtak találni valami új démont,szörnyet,warlock-ot ami igazán érdekessé tette a sorozatot.kb enny bocsi ha hosszúra sikeredett.

2011. máj. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak az Odaátot néztem, azt nagyon szerettem, de persze amilyen parázós vagyok, utána már vécére sem mertem kimenni.
2011. máj. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is nagyon parázós vagyok, 1-2 részt énis láttam belőle ... de nem mertem végignézni mikor a tv-be adták, olyan félelmetes volt.Miután megnéztem nem hogy wc-re de még egyedül aludni sem mertem nagyon :D
2011. máj. 18. 17:20
 6/6 anonim ***** válasza:

X-akták

Dolmen - Rejtelmek szigete

Buffy, a vámpírok réme

Angel

Roswell

Médium- A túlvilág kalandorai

2011. máj. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!