Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki látta, annak mi a vélemény...

Aki látta, annak mi a véleménye "Az árva" c. filmről?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 06:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszett! eredeti történet,izgalmas film!

ajánlom még a mostohaapa c.filmet is!

2011. máj. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon tetszett :)
2011. máj. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én láttam, és nagyon tetszett, nagyon izgalmas volt. Ez életem első olyan horrorfilmje, amit végigizgultam. Nagyon jó, mert ilyen sablon történet, hanem tök eredeti és nem lehetett még sejteni sem mi lesz a vége.
2011. máj. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én elkezdtem nézni, de pont a végkifejlet előtt úgy éreztem, hogy nem bírom tovább. De lehet, azért, mert még csak tizenkettő vagyok (akkor tizenegy voltam, és láttam a psychot, a kört, meg a madarakat is, ezért mertem elkezdeni nézni. De néha még most is kísért.)
2011. máj. 21. 14:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon jó film,imádom. :) Barátnőmmel megnéztük egyszer nála,azóta már többször megnéztem egyedül is.Szerintem nem tartozik az ijesztő filmek közé,inkább elgondolkodtató,a legjobb benne,hogy nem olyan,mint a legtöbb film,hogy elkezdem nézni és tudom előre,hogy mi lesz a vége.

Mindenkinek ajánlom,aki még nem látta.


15/L

2011. máj. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó film,meglepő fordulattal a végén, bár én egyáltalán nem tartottam sem félelmetesnek,sem ijesztőnek,de minden ember más.Szerintem érdemes végignézni.
2011. máj. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
MIről szól, mi a lényege? Nem valami hasonló mint a mostoha apa?
2011. máj. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na, barátnőimmel megnéztük, és valójában nekem is tetszett. Tök más volt velük - persze - mint egyedül, és így különösen tetszett a film. Majd még meg fogom nézni szerintem nem egyszer!
2011. jún. 11. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!