Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Disney Digital 3D szemüveghez...

Disney Digital 3D szemüveghez videó?

Figyelt kérdés

Láttam ma a moziba a Karib Tenger Kalózai 4-et, és ott kaptam egy szemüveget ami Disney Digital 3D-s . Néztem youtuben videókaat de egyiknél se történt változás.


Ez miért van??

Hol tudok olyan videót találni mely olyan mint amilyen a film volt?


2011. máj. 21. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
a sima papír is jó hozzá asszem.
2011. máj. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Disney Digital 3D csak egy reklámelnevezés a Disney által gyártott 3D-s filmekre, de nem egy külön 3D-szabvány.

Az ilyen szemüveggel ugyanúgy nézhetőek a 3D-s filmek, mint akármilyen mással.

2011. máj. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem éppen
2011. máj. 22. 17:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nem éppen, akkor mi a fenét kérdezgetsz, b+. Tanulnál meg inkább helyesen írni, meg gondolkodni kicsit.
2011. máj. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Gyökér gyerek.

Ezt a szemüveget REAL D szemcsinek hívják.


Angolul írtak rá h nézhető e gépen te sügér. fordítsd le



No. Real-D uses a special digital projector that (a) shows left eye and right eye images alternately at double the normal frame rate and (b) uses circular polarization in opposite directions for each eye. The glasses are also circularly polarized. Only the image intended for the left eye gets through the left polarizer in the glasses; ditto for the right.


If you watch a Real-D trailer on a PC monitor, even with the glasses on, all you'll see is blurry double images. Not much fun.

Source(s):

Real-D page on wikipedia, [link]

2011. máj. 23. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!