Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kaphatok tőletek ötleteket...

Kaphatok tőletek ötleteket vígjátékhoz?

Figyelt kérdés

Kezdő filmesek vagyunk, hobbiból csinálgatunk filmeket. Nem kell se látványos akciófilmre, se komoly mondanivalójú művészfilmre gondolni. Eddig még nem volt "értelmes" filmünk, csak kis humoros jeleneteket csináltunk. A kamerázás, színészkedés terén egyre jobban vagyunk, én pedig már elég jó effekteket tudok csinálni After Effects-ben. Viszont a forgatókönyv, a story még nem tart sehol. Elég sokszor improvizáltunk a kamera előtt. Úgy döntöttem, hogy ideje lenne elkezdeni egy haladóbb filmet, mert amit eddig csináltunk az gyerekes bohóckodás volt. Egy rövid vígjátékra gondoltam, rendesen megírt poénokkal és összefüggő történettel.


Tudnátok ötletet adni témaválasztáshoz, vagy mondanátok filmcímeket, amiből ihletet meríthetek? Ezen kívül bármilyen tippet nagyon megköszönnék!


15/F


2011. máj. 23. 22:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!