Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek is kezd kifulladni...

Szerintetek is kezd kifulladni a South Park?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem, hogy kicsit a sorozat minősége már távolról sem a régi. Még nem tart ott, de ha így halad tovább, akkor pár éven belül önmaga paródiája lesz. Ezt azért mondom, mert már láttam pár jó sorozatot elcsesződni.

Bár a humor nagyban függ az egyéni ízléstől, de én az a típus vagyok, akinek általában minden tetszik. Ami másnak már nézhetetlen, nálam ott kezdődik a "nem jó" kategória.

A SP nem csak a humorra megy, hanem a mondanivalóra és a polgárpukkasztásra is, de mostanra mindegyik hiányzik.

Ha végigveszem az 15. évad részeit:


"HUMANCENTiPAD"- elviselhető rész volt, de lényegében csak Cartman beszólásai miatt röhögtem rajta. Mondanivaló úgy-ahogy.


"Funnybot"- ez a rész szerintem minősíthetetlenül szar. Érdekes módon pont ebben próbáltak viccet csinálni a humortalanságból. Mondanivaló 0. Eddig csak rossz előérzetem volt, de ennél a résznél kezdtem igazán temetni a sorozatot


"Royal Pudding"- egy sapka szar megint. 0 történet, 0 humor, 0 mondanivaló.


"T.M.I."- az alapötlet jó volt, de többet kellett volna belőle kihozni. Humor volt egy kicsi, mondanivaló is. A régi részekhez képest rossz, az mostani részekhez képest egész tűrhető.


Érdekes, hogy pont ez a sorozat kezd elszaródni, mivel mindig vannak aktualitások, szóval elvileg nem kell nagyon írni a történetet, az élet adja magát, ráadásul nem folytatásos sorozatról van szó. Polgárpukkasztás már rég nincs, egy 20 perces epizódot sem tudnak megtölteni normálisan, mondanivaló/tanulság(mondjuk ez számomra nem annyira fontos, mint a másik kettő) ugyanúgy hiányzik, vagy lehet, hogy van, csak a történet hiánya miatt nem veszem észre.

Ti hogy látjátok?


2011. máj. 24. 03:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Jaja. Sajnos eltűnt a karakterfejlődés.

;(

2011. máj. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15 évad. Szerinted? Nekem se lenne ötletem ennyi rész után.
2011. máj. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Eddig tényleg nem volt valami jó ez az évad... De a T.M.I. nekem nagyon bejött, szóval remélem, hogy most jönnek csak a jobb részek.

Minden évadban van egy-két rossz epizód, szerintem nem veszítettek különösebben a lendületükből, csak emberileg változtak.

2011. máj. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mi a velemenyetek a 15. evad 7. reszerol? szerintem ez eleg nagy valtozas
2011. jún. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A 7. részben érdekes volt a téma. Humor nem volt benne túl sok, de alapigazságok igen.
2011. jún. 11. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!