Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi baja Effy-nek a Skinsből?

Mi baja Effy-nek a Skinsből?

Figyelt kérdés
Feltűnt hogy beteg, de pontosan mi a betegsége? Hangokat hall, hallucinál, a végére meg elveszti az emlékeit, nem tudja a nevét, ilyesmi..
2011. máj. 24. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Skizofrén. De szerintem valahol benne is van, nem?

Amúgy talán leginkább bipoláris skizofrén, meg ha hozzáveszed, hogy az első évadban nem beszélt, akkor az is fura. :D

2011. máj. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az van benne, hogy depressziós. De a depressziónak nem ezek a tünetei.. asszem :D
2011. máj. 24. 14:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát passz, nem magyarul néztem és nem is most. De tuti skizofrén, és lényegében az is depressziós is. A végén azért rendesen képzeli a dolgokat, meg az újságvagdosás is olyan, mint a Csodálatos elmében a pasi, ő is skizofrén. :D
2011. máj. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
az orvosa törli az emlékeit. arra gondol h elütik tony-t, aztán a doki mondja h tegyen úgy mintha sose történt volna meg. aztán elégeti a cuccait és mondja h szüksége van john-ra (a doki) na akkor törli ki belõle cook-ot és a "rossz" emlékeit. amúgy nem skizo. mielõtt kiszalad az autópályára, elõtte roppan össze, h h lehet az h megtörténtek dolgok de mégse.. nem érti. aztán pálya és sokk, akkor rendezõdik. amúgy írd be youtube-on h (effy scary scenes) van egy video by zuizwee, szerintem nagyon jó és lényegében errõl, h megõrül..
2011. júl. 11. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát az addig oké, de nem véletlenül nem beszélt évekig, na meg pszichiátriára sem csak úgy kerülnek az emberek. Mielőtt felvágja az ereit, mindenféle dolgokat is lát, meg jön az a furcsa sereg, ami ellen Freddy is megharcol, na az tipikus téveszme, skizofréniára utal.

Na meg az újságvagdosás, ágy alatt bujkálás sem éppen az épelméjűség jele. XD

2011. júl. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 skinsben válasza:
100%

hát nem is tudom...én azt vettem ki a szavaiból, hogy fél attól nagyon, hogy elveszítheti freddiet...de a fő baja az volt, hogy az elött erős volt, senki nem tudta megfejteni, senki nem ismerte meg igazán, megvolt a saját világában, nem nyilt meg másoknak, de most a szerelemtől gyengének érzi magát, valkit igazán közel engedett magához, és ettől retteg...retteg hogy ezek után sérülés és fájdalom érheti...

szerintem szó sincs skizofréniáról, csak depressziós lesz, amitől elöjönnek a régi szar emlékei is...

mindez persze csak az én saját véleményem...

2011. aug. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!