Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Írnátok zombis filmeket/soroza...

Írnátok zombis filmeket/sorozatokat?

Figyelt kérdés
Bármilyen jöhet a lényeg, hogy zombis legyen, de lehetőleg ne ilyen vígjátékos meg hasonlók.!
2011. máj. 25. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:

The Walking Dead (sorozat)

Dawn of the Dead (regi,uj)

Resident Evil

Night of the living dead

2011. máj. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát rátaláltál az emberedre mert én gyűjtöm a zombis filmeket :D

Nézzél fel erre az oldalra itt nagyon sok mindent megtalálsz ;) [link] (a zombiebu után van egy z betű csak nem engedi az oldal hogy oda írjam a betűt mert csúnya szónak minősül.

na tehát: 28 nappal később, 28 héttel később, a holtak napja, holtak hajnala, holtak földje, holtak háza 1-2, zombieland, fido, tömegpusztító zombik, holtak naplója, túlélni az élőholtakat, la Horda, Devils playgrund, zone of the dead, náci zombik, dead air, carriers, Autumn, rammbock és még sorolhatnám őket, de szerintem kezdetnek ennyi elég :D ja majdnem kifelejtettem a legjobb zombis sorozat. The Walking Dead első évad 6 részes de októberben jön a 12. részes 2. évad

2011. máj. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
előző hozzászóló vagyok, kifelejtettem még az egyik kedvencemet a REC 1-2, idén jön a 3. rész és majd jövőre a 4.
2011. máj. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első hozzászóló: Köszi, a The Walking Dead (sorozat)

Dawn of the Dead (regi,uj)

Resident Evil, Rec 1,2 -t láttam már amit negyediknek irtál megfogom nézni **-* még 1x köszi:D


Második hozzászóló: Fhu ez igen köszi :D Igen a Walking deadnek már várom a folytatását az nagyon lekötött egy nap alatt megnéztem az összeset :$:D

A felsoroltakbol is láttam egy párat de azért most lesz mit néznem egy darabig

Köszönöm *-*

2011. máj. 25. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!