Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen sorozatot ajánlanátok?

Milyen sorozatot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, most ért véget a kedvenc sorozatom, A királyi ház titkai. Szeretnék nézni valami hasonló sorozatot, ami 16-20 h között megy, egy elérhetőbb csatornán, ami mondjuk nem az HBO... Pl: Sorozat4!. Olyasmi kéne ami még az elején tart, hogy könnyebben felvehessem a fonalat. Előre köszönöm a válaszokat.
2011. máj. 25. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Az online sorozatnézés nem érdekel? Írd be a google-ba, hogy online sorozatok, rengetek fent van, régebbiek is ,szemezgethetsz, és nem vagy időponthoz kötve.
2011. máj. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak ritkán ülhetek géphez, akkor is kb. fél órára.
2011. máj. 26. 19:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát pedig semmivel sem rosszabb, mnit a tv :) Sőt.. még jobb is. Kérdezd meg a szüleidet, hogy tv-t miért nézhetsz, ha gépezni nem lehet? Kérd meg ,hogy egy sorozatot nézhess gépen, mert máshol pl. nem tudod.
2011. máj. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de mit tudsz ajánlani? Mit nézhetnék?
2011. máj. 27. 16:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát attól függ, milyen típusú sorozatok érdekelnek.
2011. máj. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hasonlót mint pl. A palota ékköve, A királyi ház titkai...
2011. máj. 28. 13:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Róma, Tudorok, ezek a történelmi vonalon, én szerettem a Herkules, Xena sorozatokat, ami mitológiai inkább, vagy Az elveszett világ, Az elveszett ereklyék fosztogatói, Lois és Clark. Ezek voltak a kedvenceim :) A Bűbájos boszorkák is a kedvenceim közé tartozott, a krimik közül pedig a leginkább a Gyilkos számok és a Monk. Ezeket mindet online néztem végig, általában minden nap 1 vagy két részt, volt, hogy kimaradt pár nap attól függően, mennyire volt időm.
2011. máj. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, majd szemezgetek.:) Inkább valami koreaira gondoltam.
2011. máj. 29. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!