Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The Fountain filmhez hasonló...

The Fountain filmhez hasonló létezik?

Figyelt kérdés

Tehát ami hasonló témájú?? Nagyon-nagyon imádom azt a filmet..és szívesen néznék hasonlót....már ha van ennek párja..

Nem igazán tudom megfogalmazni, hogy mit értek az alatt, hogy hasonló...talán, hogy jó dráma műfajű film? De abból rengeteg van, attól még egyik se ilyen!

Mindegy...várok bmilyen ötletet, választ.

Vagy ha nem is Fountain-es...vmi jó drámát ajánlhatnátok.


2011. máj. 28. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Time. Én nagyon szeretem. [link]

Valóban nem olyan, mint a Fountain, de nagyon klassz a műfajában.

2011. máj. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nem könnyű kérdés. Aronofsky rendezése Clint Mansell zenéjével párosítva fantasztikus élmény. Az előző, amit írt az jónak tűnik. Két dráma jut eszembe. Nem olyanok mint a Forrás, de lehet tetszeni fog.


Okuribito (Távozások)

[link]


Biutiful

[link]

2011. máj. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt hasonlítják ugyan az említett filmedhez, bár meg kell valljam, személy szerint nem csípem:( Azért itt van:

[link]


S a fentebb ajánlott Okuribito-t valóban nézd meg. Nem Fountain-os, de valóban iszonyat nagy dráma!

2011. máj. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt várom nagyon, ami a The Fountain-hez hasonló lesz, a címe LOVE:

http://www.youtube.com/watch?v=YiYmAixzpMg

2011. máj. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
utolsó előtti...de ez horror...nem dráma.
2011. máj. 29. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!