Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Amerikai história X-ben,...

Az Amerikai história X-ben, amikor megerőszakolják a börtönben, és azt mondja az orvos, hogy "hat öltés volt" akkor az arra vonatkozik, hogy bevarrták a s*ggét? :DD

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 15:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy rémlik, hogy hozzácsapták a fejét a falhoz, az is vérzett rendesen. De a végbélnyílás környéke is sérülhetett, a gát, ilyesmi. (Szerintem.)
2011. máj. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
csak a szemöldöke szakadt fel, direkt néztem, hogy van-e valamilyen fejsérülése.
2011. máj. 29. 19:12
 3/18 A kérdező kommentje:
mondjuk nem tom lehet hogy én nem éltem bele magam eléggé a filmbe, de amikor meghallottam ezt a mondatot, hülyére röhögtem magamat : D
2011. máj. 29. 19:40
 4/18 anonim ***** válasza:
78%
Valószínűleg nagyon fiatal vagy, és nem nagyon ismered a film történetéhez tartozó háttérinformációkat. :) Nincs ezzel semmi baj, de azzal, hogy nevetsz egy ilyen filmen, magadat minősíted. Persze ha fiatal vagy, érthető, de egyéb esetben meg túl komolytalan. Szóval nézegess könnyed filmeket, a komolyságot meg hagyd későbbre, mikorra már érted is. :)
2011. máj. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%
egyetértek az előzővel !
2011. máj. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Minden egyes szavát értettem a filmnek, szerintem tényleg nagyon buta ember lehet az, akinek ezt nem sikerül felfognia. Valószínűleg ezzel megbántom az érzéseiteket és nyolcévesek módjára sértődötten kapok majd valami hülye választ - az előző mintájára -, de egyébként kivételesen szörnyű ez a film. Úgy összességében egy amerikai tanmese giccs egy csomó befolyásolható könnyekre vágyó idiótának, majdnem elhánytam magam, már az első negyed órában tudtam, hogy a nagy végkifejlet az lesz, hogy "az erőszak fölösleges és szeressük egymást mert az a legfontosabb meg a család meg blabla" Ti tényleg úgy gondoljátok, hogy egy velejéig rasszista csak azért mert összebarátkozik egy mókás négerrel a sitten, feladja az összes elvét?

Az mi, hogy fegyvert fog rá a legjobb barátja, oké, az még valamilyen szinten nem olyan meglepő, tekintve hogy milyen turbónáci agresszív véglény az az ember, de a barátnője akivel öt perce még falták egymást, üvölti hogy öld meg? Valamint valaki elmondaná nekem, mi értelme volt annak, hogy a film végén elkezdődik egy szál, hogy majd az edvárdnorton véget vet ennek az egész bandázásnak, aztán egyszer csak vége van az egésznek azzal a hatalmas drámai tökreértelmetlen jelenettel (jó oké igen, sikerült felfognom, hogy ez a tragikus végkifejlete az erőszaknak ami egy idő után csúnyán visszaüt és blabla), hogy fejbe lövi az egyik iskolatársa, akinek szinte semmi szerepe nem volt a filmben, ráadásul mivel iskolatársa, minden nap találkoznak, akkor valaki elmondaná nekem, hogy mégis miért pont ekkorra sikerült úgy döntenie, hogy naénmostfejbelőlekaférfimosdóban? Talán ha egy bizonyos szinten fokozott ellenszenvet mutattak volna egymás iránt csak a háttérben, mint egy lényegtelen szál, akkor talán valami értelme lett volna, de így tökre baromság. Az lett volna legalább egy picit ütősebb, ha a banda és a két testvér komolyabban egymás ellen fordulnak, és annak lett volna egy ilyen végkifejlete, hogy meghal az egyik, vagy valami hasonló. Meg amúgy a rendezés is nevetséges, mindenféle előítélet és komolytalanság nélkül ültem neki a filmnek, de a lassított jelenetek, a nevetségesen nem odaillő, vagy az egyáltalán zene nélkül folyó unalmas dokumentumfilmszerű jelenetek miatt sajnos végigröhögtem a fél filmet, annyira nem jött össze nekik.


Na, most remélem örültök, a napi osztás megvolt, kiírtam magamból már megint egy újabb borzalmas film megnézése után felgyülemlő feszültséget. Egyébként ha skinheadekről szóló jó filmet akartok látni, nézzétek meg a This is England-et.

2011. máj. 30. 21:44
 7/18 anonim ***** válasza:
már volt hozzá szerencsém :D
2011. máj. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
:D az nem a seggére vonatkozott.beleverték a fejét a falba kétszer is,látszott,hogy vérzik,ráadásul,amikor mutatják Dereket,akkor látszik,hogy ott a szeme fölött össze van varrva.
2011. jún. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%

Amikor ilyen buta (Már ne sértődj meg) embereket látok, sokkal értelmesebbnek érzem magam.


Szóval, amit megtudtam rólad:

-Tini vagy

-És egy lány

Tudom, hogy most magam ellen is beszélek, ugyanis 13 éves lány vagyok...

Általában nem mondanám az interneten senkinek sem, hogy buta, mert nem ismerem őket. Viszont te az vagy. É tényleg ne sértődj meg, csak próbálom felnyitni a kis szemedet.

Az tény és nem vélemény, hogy a filmben semmi nevetséges nincs. Ha valaki ezen nevet, akkor annak valamiféle problémái lehetnek. Szerintem tartsd be a korhatárokat. Tudom, hogy ismét magam ellen beszélek, mert én sem nézhettem volna meg, viszont én tudom magamról, hogy nem fogok úgy reagálni, mint te. Viszont, ha esetleg te nm tudtad eddig magadról, hogy nem valók neked az ilyen filmek, akkor most én itt elárulom.

És csak, hogy tudd én is egy eléggé fajgyűlőlő családban növekszem és ez a film alaposan felnyitotta a szemem. Te ezt úgysem bírod megérteni, egy tini vagy, aki nem foglalkozik mással, csak azzal, hogy jól szórakozzon.


"Ti tényleg úgy gondoljátok, hogy egy velejéig rasszista csak azért mert összebarátkozik egy mókás négerrel a sitten, feladja az összes elvét?"

Nézd meg alaposabban a filmet. Nem csak és kizárólag a 'mókás néger' miatt adta fel az elveit.Ezzel megmutattad, hogy tényleg nem értetted a filmet. De ne most nézd újra, hanem amikor úgy érzed, hogy felnőttél.


"De a barátnője akivel öt perce még falták egymást, üvölti hogy öld meg?"

Ezen most miért lepődtél meg? Derek megsértette, s lány úgy tekintett rá, mint egy négerre (amit egyébként mondott is) és a düh hevében mondunk olyanokat amiket nem gondolunk komolyan ( 12 dühös ember :) )


"Valamint valaki elmondaná nekem, mi értelme volt annak, hogy a film végén elkezdődik egy szál, hogy majd az edvárdnorton véget vet ennek az egész bandázásnak, aztán egyszer csak vége van az egésznek azzal a hatalmas drámai tökreértelmetlen jelenettel (jó oké igen, sikerült felfognom, hogy ez a tragikus végkifejlete az erőszaknak ami egy idő után csúnyán visszaüt és blabla), hogy fejbe lövi az egyik iskolatársa, akinek szinte semmi szerepe nem volt a filmben, ráadásul mivel iskolatársa, minden nap találkoznak, akkor valaki elmondaná nekem, hogy mégis miért pont ekkorra sikerült úgy döntenie, hogy naénmostfejbelőlekaférfimosdóban?


Szóval... Hogy hogy mi értelme volt? Én ezt nem bírom megérteni. Egy filmnek az az értelme, amit a film készítői kitalálnak, megrendezik... Ha mondjuk azt akarták volna, hogy változzon át a film egy idióta fingó-poénos vígjátékká, azt is el kellett volna fogadni. Nem te döntöd el, hogy mi lesz benne. És kérlek írd le nekem, hogy szerinted hogy kellett volna véget érjen!


És azt hogy nem érted, hogy miért és miért éppen akkor lőtte fejbe az iskolatársa Danny-t? Már a film elején 'rivalizáltak' Ha figyeltél volna tudhatnád... Aztán még meg is beszélte a haverjával, hogy "elintézzük"... Aztán a gyilkolás előtti napon, elhaladtak kocsival a házuk előtt és egy képzeletbeli pisztollyal lövéseket is imitált a ház felé.

És az, hogy miért pont akkor ölte meg? Ne haragudj, de emlékszel arra, amikor először összekaptak a férfi wc-ben? Na, szóval másnap történt az, amikor a fiú lelőtte Danny-t. Te neked miért meglepő az, hogy összekaptak, majd másnap lelőtte a wc-ben?

"Ráadásul mivel iskolatársa, minden nap találkoznak, akkor valaki elmondaná nekem, hogy mégis miért pont ekkorra sikerült úgy döntenie, hogy naénmostfejbelőlekaférfimosdóban?" Megint megmutattad, hogy nem értetted... A film 2 nap leforgása! Érted ezt? Igaz, hogy minden nap találkoztak, de akkor még nem rivalizáltak. Miért lőtte volna le máskor?



"Meg amúgy a rendezés is nevetséges, mindenféle előítélet és komolytalanság nélkül ültem neki a filmnek, de a lassított jelenetek, a nevetségesen nem odaillő, vagy az egyáltalán zene nélkül folyó unalmas dokumentumfilmszerű jelenetek miatt sajnos végigröhögtem a fél filmet, annyira nem jött össze nekik."

Erre már nem tudok mit mondani... Tudom, hogy úgysem értenéd meg, bármit is rizsáznék én itt neked...

Szóval, majd később nézd újra a filmet, akkor majd tudatosul belőled, hogy milyen primitív voltál. Ami egyébként nem baj, mert tini vagy, de akkor minek erőlteted az ilyen filmeket?



13/L

2011. aug. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
TE MILYEN ÉRET VAGY A KORODHOZ KÉPEST AZTA ROHADT ÉS MENYIRE ÉRTESZ AZ EMBEREKHEZ!!!!4%4%!!!4 KÁR HOGY EGYIK FÜLEM SÓS A MÁSIK PAPRIKÁS HAHAHA ÉS LESZAROM AMIT MONDASSZ!!!!!!4! HIHI
2011. szept. 1. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!