Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Comedy Central-on Az így...

A Comedy Central-on Az így jártam anyátokkal c. Sorozat hányadik évadja szokott menni? Vagyis ami mostanában van.

Figyelt kérdés
Mert most töltöm le őket, de nemtudom, hogy melyik évadot hagyjam ki miatta.
2011. máj. 30. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Az első ötöt adták le szinkronosan, az ötödiket ősszel fejezték be nálunk. Ha azóta is adják, az valamelyik évad ismétlése lehet.

A sorozat pedig most fejezte be hatodik évadát, tehát az csak feliratos lehet.

2011. máj. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Januártól kezdtem nézni, de amit adnak mostanában a Comedy-n, azokat láttam. Szóval akkor valószínű, hogy az 5. évadot láttam?
2011. máj. 31. 13:02
 3/4 anonim ***** válasza:

igen,az az ötödik(elég fos,mert már egy fél éve nyomatják,hogy megérkezett az ötödik,de már mindenki unja az egészet.)

szar az egész,nemtudom miért nem lehet valami normálisat betenni a helyére,hamár nincs új rész,vagy legalább addig,amíg nem lesz...

2011. jún. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, de gondolom, hogy még így is nézik, s ameddig van nézettség, addig marad. Amúgy múltkor volt már az 1. évadból is. De már megnéztem mind az 5 évadot, aztán kiderült, hogy az utolsó 2-t már láttam, de így legalább nem össze-vissza néztem, hanem rendesen, s így érthetőbb a story. Amúgy szerintem jó sorozat. Ez az 1 ami megfogott idáig.
2011. jún. 17. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!